جاذبه های گردشگری تور پوکت (بخش دوم)

جاذبه های گردشگری تور پوکت (بخش دوم)

آب و هوای بی نظیر و متعادل پوکت سبب شده است که روزهای بارانی زیادی را در این جزیره شاهد باشیم. زیباترین جاذبه های گردشگری به واسطه بارش مداوم باران را در این منطقه میبینید. برای لذت بردن از تمام ظرفیت های گردشگری در تور پوکت  شما را به آشنایی با جاذبه های گردشگری پوکت دعوت می کنیم.
روستا Rawai 
این روستا نمایی از سبک زندگی کولی های دریایی موکن است. مردمان این جزیره بازماندگانی از نسل مردم جزایر آندامان و نیکوبار هستند و افکار و شیوه زندگی آن ها به صورت ویژه ای متاثر از این قبایل می باشد.
در این منطقه می توانید شاهد اختلاف و جدایی دو قبلیه و دو قسمت از این روستا  در تور پوکت از هم باشید که دولت به هیچ وجه تا به حال نتوانسته است این جدایی را از بین ببرد. یک قبلیه در نزدیکی دریا زندگی می کند و دیگری  شیوه زندگی عشایری را اتخاذ کرده است. در این روستا بندر ماهیگیری و جنگل های باتلاقی زیادی را می بینید. همچنین می توانید از دیدن درختان نارگیل و بلوط و جشم اندازه زیبا سایر جزایر از این منطقه در تور لذت ببرید.
آکواریم پوکت
این گزینه برای افرادی در تور پوکت مناسب است که به مشاهده زندگی زیردریا علاقمند هستند. بر روی صفحه نمایش می توانید لیست تمامی گونه های عجیب و غریب از جمله ماهی، لاک پشت های دریایی، خرچنگ، و ستاره دریایی را مشاهده کنید و در آکواریوم به صورت زنده در تور تایلند از دیدن آن ها لذت ببرید.
چشم انداز سه ساحل
این منظره مجموعه ای منحصر به فرد از سه ساحل است که به صورت همزمان در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و به شکل سه ساحل نیم دایره ای در تور پوکت دیده میشوند.برای دسترسی به هر سه ساحل می توانید از جنوبی ترین منطقه در بخش حفاظت شده ساحل Kata Noi  اقدام کنید.