جاذبه های گردشگری تور کوش آداسی

جاذبه های گردشگری تور کوش آداسی

کوش آداسی یا جزیره پرنده ، دارای جاذبه های طبیعی بسیاری است که قبلا به معرفی آن ها پرداختیم و آشنایی با آن ها اگر  تور کوش آداسی را انتخاب می کنید ، ضروری است.  این منطقه جاذبه های گردشگری فراوانی دارد که به اختصار در ادامه با آن ها آشنا میشوید .
بندرگاه
زیباترین مناظر و جدیدترین تفریحات آبی را می توانید در بنادر این منطقه بیابید. دروازه جنوبی این منطقه هنوز هم با گذشت سال های زیاد ، پابرجا باقی مانده است و ورودی کوش آداسی می باشد. 
Priene
خرابه های شهر هلنیستی Priene  ، یکی از جاذبه های تاریخی کوش آداسی است.  معبد آتن ، قلب این خرابه است که تئاتر قدیمی است که طراحی کلاسیک دارد.
میلتوس
میلتوس نظیر  شهر Priene ،  شهربندری و خرابه ای در ترکیه و جزیره کوش آداسی است که بازدید از آن را در طور تور ترکیه به شما توصیه می کنیم.
در خرابه ها ، آثاری از دوره های مختلف دیده میشود. دیوار های قلعه بیزانس  و معبد آپولو  نیز بالای این خرابه ها وجود دارد.
دیدیما
بزرگترین معبد جهان از جهت شکوه و زیبایی در ساختار ، معبد دیدیما می باشد.  دیدیما به همراه معبد آپولو ، نمونه هایی از معابد یونانی بازمانده در ترکیه می باشند.
Kirazli
یکی از یباترین روستاهای کوش آداسی با مناظر طبیعی بکر ، روستای Kirazli می باشد. با بازدید از این روستا ، می توانید یک خرید خوب از محصولات ارگانیک در مارکت کشاورزان این روستا به عنوان سوغاتی تورترکیه برای دوستان خود داشته باشید.
شبه جزیره دیلک
دیلک ، انبوهی از مناظر خاص و دیدنی است. منطقه ای گردشگری که  جز پارک ملی کوش آداسی نیز می باشد.
پیشنهاد می کنیم که خط ساحلی این قسمت از کوش آداسی را برای گذراندن اوقاتی خوش و همچنین استراحت انتخاب کنید.
تورهای کوش آداسی  ، خطوط ساحلی فراوانی را دربردارند. اما دو ساحل Aydınlık  و  Karasu Köyü ، از بکرترین سواحل این جزیره هستند.