جاذبه های گردشگری سامویی (بخش دوم)

جاذبه های گردشگری سامویی (بخش دوم)

جاذبه های گردشگری کوه سامویی بی شمارهستند و تهیه یک لیست مختصر از دیدنی های این جزیره برای گردش در تور تایلند تقریبا غیرممکن می باشد. تور سامویی در کنار جاذبه های طبیعی بی شمار نظیر سواحل و تفریحات مرتبط با آن، منبع بزرگی از معابد می باشد که برای گردشگرانی که بیشتر به دنبال شناسایی آثار تاریخی هر منطقه هستند مناسب است.
با وجود این جاذبه های متنوع ، تور سامویی تفریح کاملی برای افراد مختلف با سلیقه های مختلف می باشد. برخی از جاذبه های گردشگری سامویی عبارتند از:
پارک ملی دریایی آنگ تونگ
پارک ملی دریایی آنگ تونگ در مجمع الجزایر بکر تایلند قرار گرفته است که توسط 42 جزیره در خلیج تایلند محصور شده است. کوه های زیبا، مخازن سنگ آهک، جنگل های انبوه ، سواحل سفید، شن و ماسه کریستالی، جنگل های مانگرو بارور، آبشارهای  های پنهان و...تنها بخشی از جاذبه های طبیعی این پارک ملی می باشند.
پیاده روی و غواصی در آب های این پارک ملی از متداول ترین فعالیت ها می باشند. انواع گونه های دریایی و خشکی را می توانید درپارک ملی آنگ تونگ در تور سامویی مشاهده کنید و از قایقرانی روی آب های این منطقه نیز لذت ببرید.
نمایش دیدنی ببرها
در کنار بازدید از جاذبه های مختلف تاریخی و طبیعی تور ، بد نیست سری به پارک ببرها بزنید و از نمایش ویژه این حیوانات از نزدیک لذت ببرید. در همین منطقه آکواریوم سامویی نیز دیده میشود که طیف گسترده ای از گونه های آبی را که ممکن است در تور تایلند دیده باشید را می توانید در این آکواریوم ببینید. باغ وحش این منطقه نادرترین گونه های تایلند شامل ببر بنگال را نگهداری و پرورش می دهد و طراحی باغ وحش و محیط آکواریوم به نحوی با معماری قدیمی تایلند گره خورده است ؛ طوری که سعی شده است این طراحی به معماری قدیمی بناهای تور سامویی نزدیک تر باشد.