جاذبه های گردشگری آنتالیا

جاذبه های گردشگری آنتالیا

آنتالیا ، بهشتی برای همگان است . وقتی که با تور آنتالیا به این منطقه سفر می کنید ، می توانید مطمئن باشید که هم از جاذبه های تاریخی و گردشگری این منطقه بهره مند میشوید ، هم می توانید از زیبایی های طبیعی دریا ، بندرگاه و ...این شهر لذت ببرید.
در کنار سواحل زیبای مدیترانه ، جاذبه های گردشگری تاریخی تفریحی بسیاری در این شهر وجود دارد. از جمله:
شهر قدیمی (Kaleiçi)
این شهر ، طراحی قدیمی و در عین حال مدرن دارد! می توانید از مشاهده ی خانه های ویلایی بزرگ که همگی بدون استثنا سقف های قرمزی دارند لذت ببرید و در عین حال ، میان درختان و فضای سبز کوچه باغ ها ، قدم بزنید.
میدان اصلی شهر که به واسطه ی پوشش گیاهی کاملا سبزرنگ شده است و مسجد Tekeli Mehmet Paşa ، از مهم ترین بخش های شهر قدیمی آنتالیا هستند.
مناره یولی
مناره یولی ، در کنار مسجد بزرگ ، شاهکاری مربوط به دوران سلجوقی می باشد و نشانی از هنر و معماری آن دوره در شهر آنتالیا است.
دروازه هادریان
مهم ترین گذرگاه این منطقه در منطقه کالجی ، دروازه هادریان است. این دروازه توسط شاه هادریان در سال 130 پس از میلاد مسیح ساخته شده است. 
قلعه رومی
اگر تور آنتالیا را انتخاب می کنید ، قطعا به این منطقه سفر خواهید کرد. قلعه رومی برجی استوانه ای شکل است که بر فراز  پارک Karaalioǧlu مستقر شده است. کارکرد این برج دقیقا مشخص نیست. اما حدس زده میشود که به عنوان فانوس دریایی کاربرد داشته است. 
ترمسوس
ترمسوس شهری باستانی است که در حال حاضر دیوار ها و برج های آن به صورت خرابه باقی مانده است. قطعا بازدید از خرابه های ترمسوس در تور آنتالیا را به شما پیشنهاد می کنیم. برای دیدن آن می توانید همزمان از شکوه کوه های سولوموس لذت ببرید.