حمل و نقل در تور ترکیه

حمل و نقل در تور ترکیه

 یکی از مسائلی که ذهن بازدیدکنندگان را در سفر با تور های خارجی به خو مشغول می کند. حمل و نقل است. در کشور ترکیه نیز با توجه به این که در نزدیکی ایران قرار داد و مسافران زیادی تور ترکیه را برای سفر خود انتخاب می کنند، حمل و نقل دغدغه بزرگی برای بازدیدکنندگان و توریست ها می باشد. برای سفر راحت تر و ایمن تر بهتر است قبل از سفر با تور ترکیه با سیستم حمل و نقل و مراکز حمل و نقل عمومی در ترکیه  در این کشور نظیر فرودگاه ها آشنا شوید.
حمل و نقل در فرودگاه های ترکیه
چهار فرودگاه اصلی در سه شهر مهم و حیاتی در تور ترکیه میبینید:
فرودگاه  Esenboga در آنکارا
این فرودگاه در حدود 35 کیلومتری شمال این شهر قرار گرفته است. برای دسترسی به این فرودگاه هر نیم ساعت یک بار سیستم اتوبوسرانی از ساعت 4 ونیم بعد از ظهر تا 12 شب  سرویس های خطی را در نظر گرفته است که مسافران را برای حمل و نقل آسانتر و ارزان تر در تور ترکیه هدایت می کند.
فرودگاه آتاتورک استانبول
این فرودگاه مجهز که به امکانات مختلفی نظیر باجه های تبادل ارز رایج است در حدود 40 متری غرب استانبول واقع شده است . برای خروج از فرودگاه در تور ترکیه نیز می توانید از سرویس های خط اتوبوس هر نیم ساعت یک بار از ساعت 6 الی 11 شب استفاده کنید.
فرودگاه صبیحه گوگچن
این فرودگاه در سمت آسیایی استانبول واقع شده است. برای جا به جایی به سمت داخل شهر استانبول اتوبوس های شاتل در نظر گرفته شده اند که جا به جایی به این شهر را در تور ترکیه ممکن کرده اند. این سفر حدود 30 تا 40 دقیقه زمان می برد.
فرودگاه  عدنان مندرس ازمیر
برای پروازهای خراجی و داخلی در این فرودگاه در تور ترکیه بعد از فرود، سرویس حمل و نقل به سمت مرکز شهر هر یک ساعت یک بار پیش بینی شده است.