خیابان های کوش آداسی

خیابان های کوش آداسی

کوش آداسی  به دلیل  زیبایی های طبیعی یا جاذبه های گردشگری خود تا این حد معروف نشده است ؛ بلکه انتخاب تور کوش آداسی بیشتر به جهت تفاوت عمده این شهر با شهر های مناطق آسیایی ترکیه صورت میگیرد. با توجه به این که ترکیه کشوری اوراسیایی است، بنابراین شکل گیری فرهنگ اروپایی در این منطقه سریع بوده است و می توانید در طول تور این تغییرات را در نقاط مختلف کوش آداسی مشاهده کنید.
خیابان های شهر ، مهم ترین شریان های کوش آداسی هستند که مراکز تفریحی و اصلی شهر را در خود جای داده اند
بد نیست در ادامه  با خیابان های اصلی کوش آداسی آشنا شوید.
خیابان بار (Barlar)
این خیابان ، به نایت لایف یا زندگی شبانه شهرت دارد و در ساعات انتهایی شب جنب و جوش خود را حفظ می کند. می توانید در هر ساعتی از شب به این خیابان بروید و در رستوان ها و کافه های مختلف این خیابان ، ساعات خوشی را بگذرانید. نور های این خیابان و جنبش آن ، از بلندترین نقطه شهر در تور کوش آداسی به خوبی قابل مشاهده است. گروه های موسیقی زیادی در این خیابان و مراکز مختلف آن ، اجرا شبانه دارند.
ساحل بانوان
این ساحل که حدود نیم مایل از اسکله کوش آداسی و خیابان اصلی فاصله دارد ، یکی دیگر از مراکز پرجنب و جوش کوش آداسی است. کل منطقه و نه تنها ساحل ( خیابان های اطراف) بعد از ساعت 11 نیمه شب ، فعالیت های خود را تازه از سر میگیرند. در انتهای خیابان ها نقطه ای نورانی را می توانید در بستر دریا مشاهده کنید که مرکز فعالیت های هنری ساحل  در طول تور است.
خیابان Kaleiçi
قدیمی ترین نقطه در تور کوش آداسی ، خیابان Kaleiçi می باشد که به آن شهر قدیم نیز می گویند. در این خیابان ها ، مراکز تفریحی زیادی مثل کافه ها و رستوران ها را مشاهده می کنید.