رسوم و فرهنگ در تور بدروم

رسوم و فرهنگ در تور بدروم

ترک ها افرادی وطن پرست و خانواده دوست هستند. اگر ساکن ترکیه هستید یا به عنوان یک مسافر، تورهای مسافرتی این کشور را انتخاب کرده اید ، بد نیست بدانید که تا چه حد مردمی که با آن ها در تور ترکیه برخورد خواهید داشت ، روی برخی از مسائل متعصب هستند. همه ی این موارد ، در قالب فرهنگ و رسوم مردم جای میگیرد. در این مقاله با آداب و رسوم مردم بدروم آشنا می شوید. در بدروم ، وابستگی افراد به خانواده را میبینید و مشاهده می کنید که برخلاف زندگی مدرنی که در جامعه در جریان است ، اغلب مردم به ویژه در روستاها به شکل سنتی زندگی می کنند.
آداب ملاقات و دید و بازدید
دست دادن و روبوسی کردن ، یک عادت رایج میان مردمان در بدروم است . اگر در تور ترکیه این عادت را در شهرهای دیگر مشاهده می کنید ، در بدروم مردم با توجه به کوچک تر بودن شهر ، بیشتر این عادت را به رسم ادب به جا می آورند.
فرهنگ تعامل 
تور بدروم ، اغلب یک تور تفریحی است ؛ رفت و آمد و رزرواسیون هتل ، رستوران و ... و وقت شناسی افراد ، اهمیت زیادی دارد. اگر می خواهید با افراد خاصی مثل راننده تاکسی به صورت ویژه در تعامل باشید و خود را هماهنگ کنید ، بهتر است وقت شناس باشید.
برای ساکنان این منطقه نظیر بخش های دیگر تور ، وقت شناسی ، توجه و احترام متقابل مهم است. اگر می خواهید در تور بدروم به بحث با بقیه بپردازید ، بهتر است که موضوع را با یک مباحثه جزیی راجع به مسائل پراکنده شروع کنید و کمی فضا را گرم کنید.
نحوه پوشش
در تور بدروم ، اغلب مردان از کروات استفاده می کنند و در مکان های غیررسمی ، پوشش های ساده تری را باز هم با کروات انتخاب می کنند. زنان نیز باید حد مجاز پوشش را رعایت کنند.