سفری تمامی ناپذیر در برج انگلستان با تور اروپا

سفری تمامی ناپذیر در برج انگلستان با تور اروپا

برج لندن در تور اروپا تنها جاذبه ی پرطرفدار در این کشور نیست که سالانه این آمار توریست را به خود جذب می کند؛ اما این میراث پرعظمت یونسکو محبوب ترین جاذبه تاریخی تفریحی در انگلستان است. برجی بی انتها و فضایی تمام ناپذیر و زیبا که به عنوان دژ محافظتی منطقه در گذشته بوده است و چندین بار نیز مورد حمله بیگانگان قرار گرفته است. این برج پیچیده از بخش بیرونی با شش برج و دو سنگر احاطه شده است و در بخش داخلی آن 13 برج پیچیده و با ساختار مختلف قرار گرفته است که در تور اروپا بی نظیر هستند.
برج لندن از ساختمان های مخلتفی تشکیل شده است که محل محاکمه و زندان در زمان پادشاه دیوید دوم اسکاتلند بوده است. تاریخ و معماری بنای این برج در تور زبانزد خاص و عام است و سفر به این جاذبه تاریخی تفریحی سفری تمامی ناپذیر در برج انگلستان با تور اروپا خواهد بود.


تجربه بی نظیر سفر در برج انگلستان با تور اروپا


برخی از بخش های مشهور در مجموعه برج لندن
برج سفید در تور اروپا
این برج در سال 1078 در مرکز مجموعه ساخته شد و به دلیل سنگ نمای سفید رنگ خود به این نام شهرت یافت. خط پادشاهی در این برج و در نمای داخلی و خارجی آن دیده می شود که نمادی از گارد پادشاهی آن زمان برای آشنایی بیش تر توریست ها در تور اروپا می باشند.
ساختمان جواهرخانه
جواهرخانه محل نگهداری جواهرات سلطنتی و گران قیمت بوده است. این مجموعه شامل  تاج سلطنتی ادوارد می باشد که از طلای خالص ساخته شده است و هنوز هم به عنوان یکی از نماد های پادشاهی انگلستان در تور اروپا شهرت دارد. 28 هزار الماس ارزشمند وسنگ هایی که زمان تاجگذاری ملکه ویکتوریا اهدا شدند نیز در جواهرخانه قرار گرفته اند.
لباس های شاهانه و فاخر، ظروف طلایی و وسایل شخصی قیمتی از بخش های دیگر جواهر خانه به عنوان بخشی از سفری تمامی ناپذیر در برج انگلستان با تور اروپا خواهد بود.