سفری شگفت انگیزدر دل کوه با تور روسیه

سفری شگفت انگیزدر دل کوه با تور روسیه

پهناور ترین کشور در جهان ، روسیه، توری شگفت انگیز برای دوستداران طبیعت است. آب وهوای این منطقه و نزدیکی این کشور به سیبری تور روسیه را به توری عحیب، سرد و در عین حال جذاب مبدل کرده است. علاوه بر جاذبه ها و آثار باستانی و سنتی موجود در تور روسیه طبیعت آن است که توجه اغلب گردشگران در تور روسیه را به خود جلب می کند. تا جایی که کوه ها و طبیعت اطراف آن یکی از دیدنی ترین مناطق گردشگری طبیعی در تور روسیه برشمرده میشوند. برای این سفر شگفت انگیز در دل کوه و در تور روسیه شما را به مطالعه ادامه این مطلب دعوت می کنیم.


بازدیدی جذاب با سفری شگفت انگیزدر دل کوه با تور روسیه

 

کوه های مرتفع البروس در تور روسیه

کوه البروس در رشته کوه قفقاز در جنوب روسیه واقع شده است. این کوه 6 هزارمتری در عین جذابیت از مناطق ترسناک و هیجان انگیزی است که در تور روسیه مشاهده خواهید کرد. هرچند که کوه های البروس در گذشته آتشفشانی بوده اند اما در حال حاضر این فعالیت متوقف شده است و همین موضوع سبب جذب کوه نوردان تازه کار زیادی به اطراف این کوه شده است.
بخش دیگری که در دل کوه های سیبری در تور جلب توجه می کند راه آهن سیبری است که در ادامه با آن آشنا میشوید:
راه آهن طولانی و عظیم سیبری در تور روسیه
این راه آهن بخشی از طولانی ترین خطوط ریلی جهان است که از مسکو به شهر ولادی وستک، یک شهرستان در نزدیکی مرزهای روسیه با چین و کره شمالی کشیده شده است. راه آهن هایی که از این مسیر به سمت کوه های سیبری عبور می کنند بسیار مجهز هستند و در اوج سرما می توان از امکانات کامل در قطار در تور روسیهبهرمند شد. این سفر شگفت انگیز در دل کوه ها در تور روسیه قبلا تنها مختص تزارهای روسیه بود.