سفر به بغداد زادگاه تمدن جهان با تور عراق

سفر به بغداد زادگاه تمدن جهان با تور عراق

 شاید در نگاه اول کشور عراق برای اغلب توریست ها جذابیتی نداشته باشد و تور عراق تنها به اماکن مذهبی و زیارتی برای مسلمانان خلاصه شود. اما بد نیست بدانید که این کشور و تاریخ دیرینه آن زادگاه تمدن جهان بوده است و زیبایی های آن بی شمار است. آب و هوای این منطقه خشک و به علت وزش بادهای شدید از جانب بیابان عراق و عربستان کمی آزاردهنده است؛ اما آثار تاریخی و شهرهای مدرن تری نظیر بغداد سفر با تور عراق، زادگاه تمدن جهان را جذاب تر کرده اند. با این که وضعیت زندگی در عراق مدتی است که همچون گذشته نیست اما برخی از شهرهای این کشور نظیر بغداد، آل کوت، بعقوبه و موصل نسبت به سایر شهرها وضعیت بهتری از جهت جاذبه های گردشگری داشته  اند و  تا چندی پیش در لیست بهترین شهرها در تور قرار گرفته بودند. با سفر به بغداد، زادگاه تمدن جهان با تور عراق با ما همراه باشید.


لذت گشت و گذار در بغداد، زادگاه تمدن جهان با تور عراق


زندگی و سفر با تور در جهان خشک و گاهی آزاردهنده به جهت آب و هوایی در کشورهای عربی چندان خسته کننده نیست. در تور عراق چیزهای زیادی برای کشف و جست وجو گری وجود دارد. بغداد نیز از جمله شهرهای گرم و خشک در تور عراق است و با این که در بیابان عظیمی قرار گرفته است جاذبه های خاص خود را دارد. برخی از جاذبه های گردشگری در تور عراق و در شهر بغداد عبارتند از:
بازدید از بابل در تور عراق
بابل مکانی باستانی در جنوب شهر بغداد است. گل های برجسته دیوارهای بابل یکی از نشانه های کاربردی برای آشنایی با فرهنگ و شیوه معماری این سرزمین در تور عراق است.
سفر به برج بغداد در تور عراق
این برج عرشه گردانی برای زیرنظر گرفتن تمام شهر در سال های 1994 به بعد بوده است. رستوران گردان و خدمات جذاب دیگری در این برج وجود دارد که برخلاف تصور برخی سفر به بغداد، زادگاه تمدن جهان با تور عراق را دیدنی تر کرده است.