سفر به عمق تاریخ با تور سنگاپور

سفر به عمق تاریخ با تور سنگاپور

تور سنگاپور سفر به زیبایی های بی نظیر و گسترده اما در یک منطقه محدود است. سنگاپور کوچکترین کشور در آسیا است که  در همسایگی کشورهای پیشرفته و وسیع تری نظیر مالزی و اندونزی قرار گرفته است. اگر چه وسعت این کشور و شهرهایش تور های تفریحی را  به جهت گشت و گذار محدود تر کرده است اما برترین هتل ها، زیباترین جاذبه های تاریخی و بهترین مراکز تجاری در آسیا را می توانید در این کشور کوچک جست وجو کنید. شاید مهم ترین بخش در تور سنگاپور جاذبه های تاریخی این کشور باشد. جاذبه هایی که سفر به عمق تاریخ با تور سنگاپور را دل چسب ترکرده اند.


آشنایی با جاذبه ها برای سفر به عمق تاریخ با تور سنگاپور


محل چینی ها در تور سنگاپور
اگر تا به حال به چین، کشور رنگارنگ و پهناور در آسیای شرقی سفر کرده باشید بازدید از محله چینی ها در تور سنگاپور نقطه نقطه این سفر را برای شما مجددا تداعی می کند.تنها نمایش فانوس های قرمز و روشن در اطراف این محله کافی است تا شما را به حال و هوای چین ببرد. معبد زیبا و چشمگیر هندو ماریامان  زیباترین و برجسته ترین نقطه در محله چینی ها است که با نواخته شدن درام در اطراف محله، تور سنگاپور را رویایی تر می کند.
هند کوچک و خیابان عرب در تور سنگاپور
یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت تور سنگاپور میان گردشگران تنوع محله های آن است. این خیابان ها بهشت خریداران در تور سنگاپور است و می توانید با انواع غذاها و آداب و رسوم مختلف در طول این تور آشنا شوید. هند کوچک جامعه هندی سنگاپور است که از قدیمی ترین ساکنان این کشور در طول دو قرن گذشته هستند. نام سنگاپور نیز از سانسکریت هندی مشتق شده است و این نشانه اصالت گروه هندی ها در محله های هند کوچک است که در تور سنگاپور میبینید. در خیابان عرب نیز می توانید مسجد سلطان تاریخی مسلمانان را ببینید که به تنهایی برای سفر به عمق تاریخ در تور سنگاپور کافی است!