سه مقصد توریستی برتر در تور اروپا

سه مقصد توریستی برتر در تور اروپا

اگر قصد سفر به قاره اروپا را دارید و می خواهید با تور اروپا مدت زمان مشخصی را صرف گردش در کشورهای مطرح و دیدنی این نقطه از کره زمین کنید بهتر است که با تحقیق و بررسی های دقیقی عمل کنید. تور اروپا سفر به یکی از کوچکترین قاره های جهان است که در پهنه ی کوه های آرال قرار گرفته است. اعتدال آب و هوا و پیشرفت چشمگیری که این قاره از قرن های پیش داشته است سبب شده است که گردشگران زیادی به قاره سبز جهان سفر کنند. تور اروپا توری دیدنی و جذاب است؛ اگر با سه مقصد توریستی برتر در تور اروپا آشنایی داشته باشید این سفر دل انگیز تر از آن چه که تصور می کنید خواهد شد.


آشنایی با محبوب ترین مقاصد توریستی در تور اروپا


سفر به روم در تور اروپا
روم ، شهر هفت تپه ای در تور اروپا می باشد که در کشور ایتالیا واقع شده است و بازدید از آن در تور آغازی اسطوره ای خواهد بود! تور اروپا با شهر پر رمز و راز روم جذاب تر میشود و تقریبا اغلب توریست ها معتقدند که راز و رمز ی جادویی در مورد ساختار و شیوه شکل گیری این شور وجود دارد! شاید این سفر رمزآلود به واتیکان مربوط شود یا این که از شهر ارواح کولوسئوم منشا میگیرد....
بازدید از پاریس در تور اروپا
پاریس شهر نور در تور اروپا است و سفر به این منطقه در تور اروپا تجربه ای فراموش ناشدنی است. رودخانه سین رامبلز، موزه های قدیمی با آثار  با شکوه و کلیسا های صد ساله تنها بخشی از جاذبه های گردشگری پاریس در تور اروپا می باشند.
گردش در لندن در تور اروپا
نویسنده معروف انگلیسی ساموئل جانسون پیرامون سفر به لندن با تور اروپا می نویسد: بعید است کسی از لندن خسته شود؛ اگر از لندن خسته شده اید در واقع از زندگی کردن بیزار شده اید! گردش در لندن یکی از بهترین بازدید ها در طول سفر به سه مقصد توریستی برتر در تور اروپا می باشد.