صفه اصفهان

صفه اصفهان

کوه صفه، یا صفه اصفهان از زمان های قدیم بعنوان پناهگاه مورد استفاه قرار می گرفت و مجموعه ای کامل و بی نظیر از امکانات تفریحی می باشد که مورد توصیه مسافران تور قرار گرفته است.
این کوه دارای پوشش گیاهی متنوعی می باشد که مورد علاقه گردشگران تور اصفهان واقع شده است و دارای سابقه تاریخی و سازه های سنگی مخروبه در خود می باشد. 
صفه اصفهان دارای گذرگاه های متنوع و زیبایی بوده و بهترین چشم انداز از شهر اصفهان از بالای این کوه قابل رویت می باشد. در کنار این جاذبه طبیعی، سی و سه پل اصفهان را از یاد نبرید.


ویژگی های صفه اصفهان


ویژگی های صفه اصفهان قابل شمارش نمی باشد. مسافران تور اصفهان برای دیدن غروب آفتاد به این مکان زیبا می آیند. جهت رفتن به ارتفاعات این کوه، می توان پیاده یا از تله کابین استفاده نمود.
•    پارک صفه اصفهان زیستگاه جانوان زیادی می باشد.
•    انجام بازی های بولینگ از تفریحات هیجان انگیز این مجموعه است.
•    رستوران های متعدد در بالای کوهستان با منظره ای چشم گیر که در تابستان هوای دلپذیری را برای مردمان محل یا مسافران تور اصفهان فراهم می آورد. 
•    مجموعه ای از مسیر های متعدد پیاده روی، دوچرخه سواری و مسیر سنگنوردی می باشد.
•    خرابه هایی از آتشکده ها و قلعه شاه دژ از آثار تاریخی کوه صفه بوده و جذابیت زیادی برای گردشگران تور دارد.


امکانات تفریحی صفه اصفهان


امکانات تفریحی صفه اصفهان بعنوان مجموعه ای بزرگ و متنوع شامل:
پارک، باغ وحش، پارک بازی کودکان، جنگل و زمین بازی، تله کابین، آبشار مصنوعی، سالن بوئینگ.
•    صفه اصفهان دارای چشمه های متنوع است. چشمه درویش، چشمه پا چنار، چشمه گل زرد و چشمه خاچیک از چشمه های مورد علاقه مسافران تور اصفهان هستند.
•    صفه اصفهان دارای غار های متنوع و گوناگون که تعداد آن ها به 14 غار می رسد از جمله: غار کسری، غار انجیر، غار قنبر و غار هفت چشمه.


آدرس کوه صفه اصفهان


آدرس کوه صفه اصفهان واقع در جنوب اصفهان، در تقاطع بزرگراه های شهید اقارب پرست و شهدای صفه واقع شده است. مسافران تور اصفهان مطلع باشند که از حمل و نقل عمومی نمی توان برای رفتن به این مکان استفاده نمود.