طبیعت گردی در تور قشم

طبیعت گردی در تور قشم

طبیعت گردی را می توان مهم ترین دلیل برای مسافرت های فردی، مجردی، خانوادگی و سفر با تورهای داخلی و تورهای خارجی دانست. انسان در هر مکانی که رشد کرده باشد نیاز به گشت و گذار در طبیعت را در خود احساس می کند و طبیعت گردی را به عنوان بخشی از برنامه تفریحی خود برمی گزیند. تور قشم می تواند یکی از بهترین بهانه ها برای رفتن به دل طبیعت باشد. جزیره قشم با دارا بودن مناظری چشم نواز و زیبا، ساحل دریای نیلگون خلیج فارس، طبیعت مرجانی، غارهای گردشگری، بازارهای سنتی و ... از دیدنی ترین و مفرح ترین اماکن توریستی به حساب می آید. در پایین به چند مورد از این گنجینه های طبیعی اشاره می کنیم.

مکان های توریستی طبیعت گردی در تور قشم


جنگلها در تور قشم
جزیره قشم با پهنه وسیعی که دارد، محیط جنگلی بزرگی را در خود جای داده که معروف ترین آنها جنگل مانگرو می باشد. این جنگل که در سواحل شمالی قشم واقع است، از درختان حرا که خود، گونه از درختان مانگرو به حساب می آید تشکیل شده است. درختان مانگرو را می توان نوعی درخت آبزی دانست که به وسیله جزر و مد دریا تغذیه می شوند.
غارهای گردشگری در تور قشم
همان طور که در مطلب جاذبه های گردشگری در تور قشم توضیح داده شد، غارهای گردشگری در تور قشم از زیباترین و عجیب ترین غارهای ایران محسوب می شوند که مهم ترین این غارها، غار نمکدان قشم و غارهای خربس می باشند.
سواحل دریا در تور قشم
خیلی از گردشگران در تورهای خارجی و تورهای داخلی، جزیره قشم را به خاطر داشتن سواحل تفریحی و گذراندن اوقات فراغت با وجود برنامه های مفرح و شاد گوناگون در این سواحل انتخاب می کنند. در تور قشم حتماً یکی از اصلی ترین مقاصد سفر، سواحل زیبای این جزیره خواهد بود.