محبوب ترین سواحل در تور گرجستان

محبوب ترین سواحل در تور گرجستان

اگر برای اولین بار تور گرجستان را برای سفر در تعطیلات خود انتخاب می کنید  سواحل زیبای این کشور بهترین گزینه برای آغاز سفر شما می باشد. از خیابان های عاشقانه  و رومانتیک ساوانا و شب زنده داری در آتلانتا عبور می کنیم تا به سواحل رویایی در تور گرجستان می رسیم. مطالعه محبوب ترین سواحل در تور گرجستان راهنمای جامعی برای انتخاب سواحل برتر در طول سفر شما به این کشور می باشد.


آشنایی با محبوب ترین سواحل در تور گرجستان


ساحل تایبی آیلند در تور گرجستان
محبوب ترین سواحل در تور گرجستان در مناطق محصور و محدود واقع شده اند. تایبی آیلند نیز یکی از سواحل محبوب و البته محصور می باشد که به واسطه ساوانا محدود شده است. تایبی آیلند با سواحل گسترده و عظیمی که دارد در تور گرجستان بیش از سایر ساحل ها معروف شده است. منظره ای که از این ساحل به صورت فضایی مشاهده میشود نظیر فانوس دریایی در میان آب های بی کران است و جزر و مد این منطقه در تور گرجستان بر تعداد گردشگران مشتاق به مشاهده این زیبایی طبیعی افزوده است.
جزیره و ساحل جکیل در تور گرجستان
این جزیره منطقه ای پر زرق و برق دار در تور گرجستان است که در عین لذت بردن از زیبایی های طبیعی اطراف می توانید حیات وحش را نیز از نزدیک مشاهده کنید. تنوع ورزش های آبی  نظیر غواصی و ماهیگیری نیز در این منطقه زیاد است.
سواحل سنت سیمونز در تور گرجستان
متنوع ترین اسکله های دریایی موجود برای ماهیگیری و البته گشت و گذار در تور را می توانید در سواحل شگفت انگیز سنت سیمونز مشاهده کنید.
ساحل ملی کامبرلند تور گرجستان
کامبر لند از زیباترین سواحلی است که در تور گرجستان مشاهده می کنید و در نزدیکی جزیره آملیا واقع شده است. این ساحل ملی در لیست  10 تایی از محبوب ترین  سواحل در تور گرجستان قرار گرفته است.