مراکز تجاری تور بدروم-بخش دوم

مراکز تجاری تور بدروم-بخش دوم

خرید بزرگترین و منحصر به فردترین لذت در طول سفر با تور های تفریحی می باشد؛ به خصوص اگر در میان تور های موجود، تور ترکیه را برای سپری کردن تعطیلات انتخاب کرده باشید و از میان شهرهای مختلف آن ، بدروم مقصد شما باشد.
خرید در مراکز خرید و تجاری بدروم،  مشاهده  فرهنگ خاص ترکیه است و می توانید نظیر بازدید از یک موزه در تور بدروم، از مشاهده آثار و صنایع دستی این شهر لذت ببرید.
با خرید فرش و گلیم های سنتی در تور بدروم، متوجه نگاه خاص مردم این شهر به هنرهای دستی خواهید شد و نقوش موجود روی هر یک از این آثار، نشانگر سنت مردم در تور نیز می باشد.
مرکز خرید میدتاون
Midtown  در حال حاضر بزرگترین، مجهزترین و مدرن ترین مرکز تجاری است که در تور بدروم خواهید دید. این مرکز در ژوئن 2012 افتتاح شد و تقریبا حدود 4 سال است که به عرضه اجناس با برندهای بین المللی در میان مسافران تور میپردازد.
این مرکز، با وجود سرعت زیاد در ساخت سازه های خود، بهترین مراکز جانبی و تفریحی را در کنار فروشگاه های بزرگ خود برای استراحت توریست ها در تور ترکیه، فراهم کرده است. در میدتاون برندهای برتر پوشاک ، لوازم آرایش ، کفش و کیف ، لوازم خانگی و  زیورآلات حضور دارند.
شنبه بازار
شنبه بازار تور بدروم ، بزرگترین بازار در بدروم است که به صورت هفتگی برگزار میشود. اخیرا این بازار پیشرفت های زیادی داشته است به دلیل تقاضای زیاد عرضه کنندگان محصولات ، تا حواشی خیابان نیز کشیده شده است.
در شنبه بازار بیشتر می توانید از میان اجناس رنگارنگ ترکی و غذاهای اصیل در تور بدروم لذت ببرید. به علاوه شنبه بازار در مجاورت بازار بزرگ پارجه در تور بدروم می باشد و به سادگی می توانید بعد از خرید از شنبه بازار، به این بازار جهت خرید پارچه در تور ، مراجعه کنید.