مراکز خرید در تور آنکارا

مراکز خرید در تور آنکارا

آنکارا ،  شهری مهم  و صنعتی در ترکیه است که اهمیت بالایی از نظر فرهنگی دارد.  خرید کردن در تور آنکارا و در خیابان های این شهر، یکی از بهترین تجربه ها برای توریست ها خواهد بود ؛ چرا که مراکز خرید و برند های معتبر و بزرگ زیادی در این شهر ، مشغول به فعالیت هستند.
یکی از دلایلی که افراد زیادی تور ترکیه را صرفا برای خرید کردن انتخاب می کنند ، وجود اجناسی است  که با قیمت معقول ، در این شهر به فروش می رسد.


برخی از مراکز خرید در تور آنکارا


خیابان Çıkrıkçılar Yokuşu 
یکی از مهم ترین شریان های شهر آنکارا به جهت خرید و تجارت ، خیابان Çıkrıkçılar Yokuşu می باشد که طرفداران زیادی نیز دارد. در این خیابان ، معروف ترین و قدیمی ترین فروشگاه ها را در تور آنکارا  خواهید دید و می توانید اجناس متنوعی شامل چرم ، جواهرات ، فرش و... را خریداری کنید.
قلعه خرید آنکارا
خرید اطراف این منطقه ، خاص و ویژه است ! افرادی که به دنبال جنس های تخفیف دار و در قالب فروش ویژه هستند ، بیشتر به این قلعه سر میزنند. غالب فروشندگان این منطقه خانم هستند و اجناسی نظیر روسری ، سوغات اصلی تور آنکارا  ، فرش و... را می فروشند.
بازار Bakırcılar Çarşısı
این بازار ، بیشتر به دلیل اجناس مسی مرغوب خود در تور و میان مسافران شهرت دارد؛ البته اگر وقت زیادی داشته باشید و بتوانید خوب جست وجو کنید ، اجناس دیگری نظیر ادویه جات ، وسایل قدیمی و اشیای دستباف را می توانید مشاهده کنید.
فروشگاه Pardaş Perfume
این فروشگاه معروف ، در بلوار آتاتورک آنکارا واقع شده است و در حدود سال 1997 ، برای اولین بار در آنکارا تاسیس شد.  انواع عطر و ادکلن های مرغوب و اصیل را می توانید در این فروشگاه جست وجو و خریداری کنید.