مراکز خرید در تور دبی

مراکز خرید در تور دبی

 در تور دبی هر چه قدر هم که زمان خود را برای گشت و گذار و خرید صرف کنید باز هم نیاز به وقت دارید. فروشگاه های دبی در تمام خاورمیانه بی نظیر هستند و تعدد و تنوع این فروشگاه سبب شده است که به دبی لقب مرکز خرید خاورمیانه بدهند.
در این شهر شیخ نشین به فاصله های کوتاهی از یکدیگر مراکز خرید و فروشگاه های مختلف را میبینید که رونق فراوانی به گردشگری در این شهر داده است. اگر قصد دارید در دبی خرید کنید، آشنایی با مراکز خرید در تور دبی و فروشگاه های اصل ، بزرگ و مشهور آن لازم است.
فروشگاه دبی
فروشگاه دبی یا دبی مال بزرگترین مرکز خرید دبی است که علاوه بر فروشگاه های زیادی که دارد، امکانات تفریحی را نیز برای بازدیدکنندگان در تور دبی فراهم کرده است.
حدود 1200 فروشگاه مختلف در این مرکز وجود دارد که توسط شعب منتخب بین المللی در دبی میزبانی میشوند. آکواریوم جهانی، اسکیت روی یخ و سایر امکانات تفریحی مختلف را می توانید در فروشگاه بزرگ دبی که بدان مال گفته میشود تجربه کنید.
فروشگاه امارات
 Mall of the Emirates یا امارات مال از فروشگاه های محبوب دیگر در تور دبی است. این فروشگاه تنها یک مال یا مرکز خرید نیست؛ بلکه یک مرکز بزرگ جهانی برای خرید و فروش در تور دبی میباشد. امارات مال اولین بار در سال 2005 تاسیس شد و در مدت زمان کوتاهی توانست جایگاه خود را در میان سایر فروشگاه های فعال در دبی پیدا کند. حدود 466 فروشگاه برند و مارک در این مرکز وجود دارد که سالانه بیش از 30 میلیون گردشگر را با تور دبی به این کشور جذب می کنند.
مرکز خرید برجمان
خانه مد و فشن در تور دبی مرکز خرید برجمان می باشد. برجمان مرکز خرید لوکسی در دبی است و برای بازدید از آن و صرف یک وعده غذایی در رستوران های اطرافش لازم است هزینه های زیادی را صرف کنید. این مرکز صرفا مرکز خرید پوشاک می باشد.