مراکز خرید در تور کوش آداسی

مراکز خرید در تور کوش آداسی

تور کوش آداسی ، برای آن دسته از توریست هایی که صرفا برای خرید به ترکیه سفر میکنند، بهترین گزینه است. تنوع زیادی میان محصولات و البته فروشگاه های عرضه کننده نظیر بوتیک ها و بازارها و مراکز تجاری ، در تور مشاهده می کنید.
در بازارهای کوش آداسی ، بیشتر از همه فرش های سنتی این شهر را مشاهده می کنید. هرچند که خرید پوشاک در میان توریست ها در تور کوش آداسی رایج تراست؛ اما اگر علاقمند به خرید کردن اشیای سنتی هستید، می توانید از بازارهای بزرگ و سنتی این شهر بازدید نمایید.
بازار بزرگ
بازار بزرگ یا گرند بازار در تور کوش آداسی،  منبع بزرگی از اشیای قدیمی و آنتیک می باشد. لباس ها و پوشش چرم به همراه فرش و صنایع دستی قیمتی را می توانید از بازار بزرگ در تور ترکیه خریداری کنید و سپس به دنبال خرید از برند های بین المللی و معروف در سایر فروشگاه های معروف در تور کوش آداسی بروید. نکته جالب درباره خرید از بازاربزرگ در مرکز تجاری در تور ، قیمت های شکسته شده آن است! باعث تعجب است که تمام اجناس موجود در بازار بزرگ کوش آداسی ، همان اجناس موجود در بازار بزرگ یا گرند بازار استانبول هستند که با قیمت کمتری در تور کوش آداسی به فروش می رسند!
بازار کوش آداسی
بازار کوش آداسی ، مجموعه ای دو بازار جداگانه است : بازار بزرگ و بازار شرقی (Orient )
بازار بزرگ
بازار بزرگ ، بخش بزرگتر یا اعظم بازار کوش آداسی است که در تور ترکیه به عنوان دومین مرکز خرید بزرگ بعد از بازار استانبول ، برشمرده میشود. این بازار از فروشگاه های زیاد کوچک و بزرگی تشکیل شده است که عمدتا پوشاک عرضه می کنند.
بازار شرقی
بازار شرقی وسعت کمتری در میان مراکز خرید این مجموعه در تور کوش آداسی دارد. فروشگاه های این بازار معمولا سرباز هستند و در هوای باز خرید خود را انجام خواهید داد.