مراکز خرید و تجاری استانبول

مراکز خرید و تجاری استانبول

از دهه هشتاد تا به حال ؛ مراکز خرید در استانبول ، یکی از پرطرفدارترین مکان ها در طول تورهای مسافرتی بوده است و بخش عمده ی درآمد این کشور ، از جانب توریست ها و خرید هایی که در تورهای ترکیه انجام میشود ، تامیین میشود. 
تور استانبول به عنوان یکی از مهم ترین تورهای کشور ترکیه از این قاعده مستنثنی نیست و سالانه جمعیت زیادی را صرفا برای خرید ، به بزرگترین و بهترین فروشگاه های اروپایی جذب می کند. در ادامه با مراکز خرید و تجاری استانبول آشنا خواهید شد.
Akmerkez
این فروشگاه در Etiler ، یکی از محبوب ترین محدوده های تفریحی در تور استانبول قرار گرفته است. Akmerkez ، در چهار طبقه  و به مساحت 180.000 متر مربع  ، حدود 300 فروشگاه و مرکز تجاری را پوشش می دهد . گردشگران و افرادی که در تور استانبول به سر می برند ، به لطف سیستم مناسب حمل و نقل شهری در این منطقه ، به سادگی قادر خواهند بود که این مرکز خرید را شناسایی کنند و از آن بازدید نمایند.  Akmerkez، در دسامبر سال 1993 افتتاح شد و همه روزه از ساعت 10:00-22:00 باز است.
Istinye
این فروشگاه در محدوده پارک Istinye واقع شده است. کل منطقه در حدود 242 هزار متر مربع است و به آن پارک Istinye نیز گفته میشود.  حدود 2 هکتار از این منطقه ، صرفا برای تفریحات کودکانی که با تور ترکیه به این شهر سفر می کنند ، اختصاص داده شده است .  کل بازار ، یادآور معماری اصیل ترکیه است و می توانید طراحی مدرن و کلاسیک که با معماری سنتی آمیخته شده است ؛ به خوبی مشاهده کنید.
کانیون 
این مرکز خرید ، به عنوان یک فروشگاه عظیم و گسترده در 4 طبقه ، در منطقه اقتصادی لونت واقع شده است و چیزی در حدود 40 هکتار را تحت پوشش خود قرار داده است. اگر می خواهید خرید کاملی در تور استانبول انجام دهید ، از کانیون بازدید کنید.