مراکز خرید و تجاری استانبول-بخش دوم

مراکز خرید و تجاری استانبول-بخش دوم

یکی از ویژگی های مراکز خرید موفق و بزرگ ، نزدیک بودن به  مراکز شهر و دسترسی ساده برای آن دسته از مسافرانی است که به عنوان توریست به آن جا سفر می کنند. مهم ترین مزیت مراکز خرید بزرگ نیز در ترکیه ، نزدیکی به بخش های مرکزی و شریان های حیاتی شهر است و بنابراین خرید کردن در تور استانبول ، ساده تر از هر فعالیت دیگری ، ممکن خواهد بود. با بخش دیگری از معرفی مراکز تجاری استانبول ، با ما همراه باشید.
تمام فروشگاه هایی که معرفی میشود ، حوالی منطقه تقسیم ترکیه ، مرکزی ترین بخش در تور استانبول و بهترین مکان برای رفت و آمد می باشد.
Nişantaşı
این منطقه ، یک مرکز خرید نیست ؛ اما یک شریان مهم برای رفع پیچیدگی راه ها و رسیدن به بخش های تجاری در تور استانبول است و بنابراین در این منطقه ، خریداران زیادی را مشاهده می کنید. در اواسط قرن 19 ، سلطان عبدالمجید در منطقه Nişantaşı سکونت داشته است و امروزه نیز این منطقه تبدیل به یکی از بزرگترین جوامع مقیم از خارج از کشور ، تبدیل شده است . گفته میشود که درصد زیادی از ایرانی های مقیمی که در تور ترکیه مشاهده می کنید ، در این محدوده زندگی می کنند.
بازار انجمن استانبول
هر آن چه که در تور استانبول نیاز دارید یا تصمیم دارید که عنوان یک هدیه بعد از تور تفریحی به همراه خود ببرید ، در فروم یا انجمن استانبول خواهید یافت.  این مرکز خرید در سال 2009 ودر مساحتی بالغ بر 450 هکتار ساخته شد.  در حدود 8 هکتار این فروشگاه ، به اولین آکواریوم ترکیه که غول پیکر ترین آکواریوم در نوع خود می باشد ، موزه یخ و تفریحات آبی اختصاص یافته است.  هر بازار یا مرکز خرید در تور استانبول ، علاوه بر یک محدوده تجاری ، امکانات تفریحی نیز دارد.