مراکز خرید و تجاری بانکوک (بخش سوم)

مراکز خرید و تجاری بانکوک (بخش سوم)

خرید کردن و بازدید از مراکز خرید و تجاری بانکوک بخش پرطرفداری از گشت وگذار در تور تایلند می باشد و به همین دلیل نیز فروشگاه ها و مال ها در این کشور روز به روز رونق و توسعه بیشتری پیدا می کنند. اگر قصد دارید خریدی آسان و به صرفه را در تور بانکوک داشته باشید لازم است با بهترین مراکز خرید در این شهر آشنا شوید.
ماه بون کرنگ  (MBK)
شاید این بازار بزرگ در کنار رقبای بزرگی نظیر سیام پارگون یا  بازار جهانی مرکزی در تور بانکوک چندان دیده نشود؛ اما محبوبیت خود را برای مشتریان خاص دارد. MBK در حال حاضر معتبر ترین و بهترین مرکز خرید و فروش موبایل در بانکوک است . البته طبقاتی از این مرکز به عرضه پوشاک، کفش و کیف و سایر خدمات تفریحی اختصاص داده شده است. اگر به دنبال حراجی های فصلی بزرگ و واقعی هستید MBK  در تمام مدت سال و در همه تور های بانکوک مشهور است. قیمت ها در حراج ها بسیار مناسب تر از همتایان این مرکز خرید بزرگ است و طیف گسترده ای از کالا را می توانید در این مواقع با قیمت فوق العاده ارزان خریداری کنید.
البته در MBK  جشنواره های بزرگ زیادی نظیر جشنواره تاتو بانکوک یا جشنواره فوتبال ژاپن به صورت دوره ای برگزار میشود که  تماشای آن ها در تور بانکوک هیجان انگیز است.
ترمینال 21
با وجود این مرکز خرید بزرگ نیازی به سر زدن به سایر مراکز تجاری در تور بانکوک نخواهید داشت. هر بخش از ترمینال 21 با آیکون های ویژه ای به نام های مختلف جهانی نظیر کارائیب، سان فرانسیسکو، توکیو، رم، پاریس و لندن نامگذاری شده است و برای بازدید از آن ها در تور تنها کافی است از پله برقی ها استفاده کنید. 44 تولید کننده داخلی برند و نشان خود را با محصولات ارزان قیمتی برای مسافران تور تایلند در این فروشگاه بزرگ عرضه می کنند.