مراکز خرید و تجاری بانکوک (بخش چهارم)

مراکز خرید و تجاری بانکوک (بخش چهارم)

در تایلند تعدد جنس و تنوع زیادی برای اقلام و کالاهای مختلف دیده میشود. اجناس با هر نوع کیفیتی از تمام جهان  از جمله خود تایلند در مراکز خرید و تجاری بانکوک و سایر شهرها عرضه میشوند و انتخاب بهترین اجناس با قیمت مناسب هنر بازدید کنندگان و توریست ها در تور بانکوک می باشد. سایر فروشگاه های بزرگ و مهم در بانکوک را در ادامه می خوانید:
سیام پارگون
سیام پارگون شماره یک فروشگاه های تور بانکوک است و به بزرگترین بزرگترین ها در بانکوک معروف شده است. یکی از بزرگترین فروشگاه ها یا مال ها در آسیا این مرکز است که تنها به مراکز خرید و فروشگاه محدود نمیشود. بزرگترین سینما و تئاتر ها را با 15 سالن مجاز و آکواریوم های دیدنی را می توانید در این مرکز خرید مشاهده کنید و از خرید خود در تور بانکوک لذت ببرید. این مرکز چندصد مغازه دارد که درباره تعداد آن ها اطلاعات دقیق و ثابتی ثبت نشده است. نمایندگی های خودرو، پوشاک، برند های کفش، مواد غذایی و رستوران ها در کنار هم در این مرکز بزرگ به رقابت پرداخته اند تا بتوانند نظر گردشگران مختلف در تور را به خود جلب کنند.
بازار مرکزی جهانی
بازار مرکزی جهانی در تور بانکوک سومین مال در آسیا از جهت وسعت و تنوع اقلام است و با وجود تاسیس سیام پارگون چیزی از شهرت و محبوبیت  آن میان مشتریان کم نشده است. این مرکز در 8 طبقه میزبان گردشگران مختلف برای خرید اقلام لباس، کفش، کتاب، آلات موسیقی، نرم افزار و ... می باشد. فستیوال های مختلفی در بازار مرکزی جهانی برگزار میشوند که برخی از توریست ها در تور تایلند صرفا برای شرکت در آن ها این سفر را انتخاب می کنند.
EmQuartier
جدید ترین مرکز خرید که در تور بانکوک می بینید EmQuartier می باشد. در این مرکز خرید انواع اقلام وجود دارد؛ اما چیزی که بیشتر به چشم می خورد برند های معروف زیبایی و لوازم آرایش می باشد.