مراکز خرید و تجاری ترکیه

مراکز خرید و تجاری ترکیه

ترکیه کشوری غنی ، تاریخی و در عین حال مدرن است که خیابان های آن ، با حفظ بافت قدیمی خود ، شامل بسیاری از بازارهای قدیمی و فروشگاه های مدرن و غربی است. اگر انتخاب شما برای تعطیلات ، تور ترکیه است ، یکی از بهترین کشورها را برای خرید خوب و مطمئن و همچنین سپری کردن تعطیلات ، برگزیده اید.
بوتیک های  سرباز ، بازارهای محلی ، بازارهای بزرگ و فروشگاه های سنتی ، مجموعه ای از  بهترین مارک های پوشاک ، جواهرات ، ابزار و ملزومات منزل و...را به مشتریان ارائه می دهند . اگر به عنوان یک تاجر نیز تور ترکیه را انتخاب می کنید ، مشاهده و انتخاب برندهای معتبر پوشاک ، قطعا اولین انتخاب شما خواهد بود. در این سری از مطالب ، با بهترین مراکز خرید در ترکیه آشنا می شوید.
بازار بزرگ
برای خرید از بزرگترین بازار سرپوشیده در ترکیه که به عنوان محلی قدیمی در قلب استانبول واقع شده است ، خود را آماده کنید . این بازار ، شامل 60 خیابان است که در مجموع 5 هزار فروشگاه ، کل منطقه را پوشش داده است. به طور کلی می توان گفت بهترین مرکز خریدی که متنوع است و با وسعت زیادی در تور ترکیه به چشم می خورد ، این بازار است. 
به دنبال چه اقلامی در طول تور هستید؟  فرش، جواهرات، هنر های گل دوزی، سرامیک نقاشی شده با دست، ادویه جات ، ترشی جات و مغازه های عتیقه فروشی در کل این بازار وجود دارد.
بازارهای تاریخی
این بازارها ، شامل دو بازار کوچک تر ادویه جات مصری و بازار خارجی میشود. بازار ادویه جات مصری :  در این بازار ، متنوع ترین بو ها و زیباترین رنگ های طبیعی را در تور ترکیه را مشاهده می کنید. انواع میوه های خشک ، مربا ، ترشی ، مغزها و چای و قهوه را می توانید خریداری کنید.
بازار خارجی : در این بازار ، مجموعه ای از مواد غذایی تازه و همچنین لباس ها نو و دست دوم به فروش می رسد.