مراکز خرید و تجاری تور بانکوک

مراکز خرید و تجاری تور بانکوک

 خرید کردن در تور بانکوک تنها به یک بازدید ساده و خرید اجناس محدود نمیشود. مراکز خرید و تجاری بانکوک مراکز چندجانبه و مفرحی هستند که همزمان بازدید از جاذبه های مصنوعی در تور تایلند، خرید، صرف غذا،شهربازی و سایر تفریحات فرهنگی  را در برمیگیرند. تعدادی از این مراکز در تور بانکوک نسبت به سایر فروشگاه های تایلند و بانکوک برجسته تر هستند که عبارتند از:
Emporium (بازار بزرگ)
قبل از این که سیام پارگون و ترمینال 21 ، از فروشگاه های معروف بانکوک، در این شهر ساخته شوند، بازاربزرگ بانکوک تاسیس شده است. شاید بازار بزرگ در تور تایلند آن طور که باید و شاید برجسته و مشهور نباشد؛ اما بد نیست که با این بازار بزرگ به عنوان یکی از بزرگ ترین و مجهز ترین  مراکز خرید و فروش لوکس و مجلل در تور بانکوک آشنا شوید. انواع اقلام نظیر پوشاک ، مبلمان و وسایل خانگی و حتی مواد غذایی در این فروشگاه بزرگ عرضه میشود. خلاقیت زیادی در طراحی ساختمان اصلی این بنا به کار گرفته شده است و مساحت بزرگ آن امکانات زیادی را برای گشت و گذار، قدم زدن و نشستن در هوای آرام با آرامش کامل را در تور بانکوک رقم زده است.
گایسرون پلازا
برترین و مشهور ترین برند ها را می توانید در بازار لوکس و مرکزی Gaysorn Plaza مشاهده کنید. طراحان خلاق این مرکز تجاری آن را به صورت ویژه و تماما با سنگ مرمر طراحی کرده اند. حمل و نقل و جا به جایی برای رسیدن به این مرکز در تور تایلند شاید به مراتب ساده تر از سایر مراکز تجاری و تفریحی در تور می باشد.
پانتیپ پلازا
این مرکز از مراکز درجه یک در تور بانکوک به لحاظ توسعه و به کارگیری تکنولوژی می باشد. غرفه های متفاوت و متنوعی را می توانید در تور بانکوک در این مرکز مشاهده کنید؛ اما بهتر است که برای امنیت بیشتر به صورت دسته جمعی به این مرکز سر بزنید.