مراکز خرید و تجاری دبی (بخش دوم)

مراکز خرید و تجاری دبی (بخش دوم)

یکی از دلایلی که سبب پیشرفت دبی در خاورمیانه شده است ، فروشگاه و مراکز خرید و تجاری دبی هستند. این فروشگاه ها سبب تعامل بیشتر این کشور با کشورهای پیشرفته جهان شده اند و خطه خشک و به نظر بی امکانات دبی را پیشرفته کرده اند و در عین حال سبب جذب گردشگران به تور دبی شده اند. برای آشنایی با مراکز خرید و تجاری دبی شما را به مطالعه این مطلب دعوت می کنیم.
مرکز خرید دیره
این فروشگاه بزرگ در مرکز شهر دیرا در اسکله واقع شده است. شیوه برخورد فروشندگان در این مرکز خرید سبب جذابیت بیشتر این فروشگاه ها برای مسافران در تور شده است. بعد از ورود به این مال فروشندگان با لبخند و یک بطری آب از شما استقبال می کنند که به نظر سورپرایز جالبی در گرمای طاق فرسا در تور دبی می باشد!
در مرکز خرید دیره حدود 350 فروشگاه با طیف وسیعی کالا وجود دارد که می توانید مجموعه ای از کالکشن های مارک و کم نظیر پوشاک و جواهرات را در این فروشگاه ها مشاهده کنید.
تنها 33 فروشگاه در این مرکز به عرضه طلا و جواهرات 24 عیار عربی اختصاص داده شده است که به نوبه خود در تور دبی  کم نظیر است.
40 رستوران و سرویس های اتوبوس شاتل فراوانی در اطراف دیره برای حمل و نقل مسافران به سمت 11 هتل بزرگ این شهر در نظر گرفته شده است. بزرگترین شوروم یا نمایشگاه های تویوتا در اطراف این مرکز برگزار میشوند و می توانید با قیمت های پایین ماشین های با کیفیتی را در تور دبی خریداری کنید.
مرکز  خرید وافی
این مرکز شاید تنها مال در تور دبی باشد که معماری اصیل و سنتی الهام گرفته از فراعنه در گذشته را با معماری مدرن تلفیق کرده باشد و طراحی زیباتری را به نمایش گذاشته است. اساس این مرکز با برپایی نمایشگاه ها و گالری های هنری بوده است و همچنان نیز در تمام ساعات روز برپا است.