مناطق طبیعی تایلند

مناطق طبیعی تایلند

تایلند، کشوری زنده و پر جنب و جوش است و هر گوشه از آن را که با تور سفر می کنید ، جاذبه های دیدنی جدید و منحصر به فرد خود را دارد. سواحل آرام ، دریای بی نظیر و درخشان ، خیابان های شلوغ شهرهای مختلفی که در تور تایلند میبینید و ... مجموعا یک سفر خاطره انگیز را برای شما رقم می زند. یکی از مهم ترین بخش های توریستی این کشور ، مناطق طبیعی تایلند است که تنوع گونه های گیاهی و جانوری اکولوژیک آن ، حیرت انگیز است. در ادامه با تعداد از جاذبه های طبیعی در تور تایلند آشنا می شوید.
پارک ملی  Khao Yai 
قدیمی ترین و پربازدیدترین سایت طبیعی در تور تایلند ، این پارک ملی می باشد. تنوع بی نظیری از حیات وحش شامل  فیل ، ببر و 300 گونه پرنده را می توانید در این پارک و به صورت حفاظت شده ، ببینید. شب زنده داری و پیاده روی در میان درختان و فضای سبز موجود در این منطقه ، از رایج ترین تفریحات مسافران تور می باشد.
جنگل کوهانگ
این منطقه ، به صورت شگفت انگیزی در سال های متمادی، بدون تحرک باقی مانده است و همچون اقیانوسی ژرف ، ثبات خود را حفظ کرده است . 
آبشار  Ti Lor Su
زیباترین و بلندترین آبشار در تور تایلند ، در نزدیکی مرز میانمار پنهان شده است. هرچند که از نظر مسافت و عبور از این منطقه ، رفت و آمد کمی مشکل است ، اما بازدید از آن را در فصول بارانی و به خصوص ماه های نوامبر و اکتبر ، به مسافران تور تایلند ، توصیه می کنیم.
پارک ملی  Doi Inthanon
در بلند ترین نقطه از سرزمین تایلند و در نزدیکی استوا در تور ، می توانید از دیدن پرندگان نادر و بافت گیاهی عجیب و کمیاب این منطقه ، لذت ببرید.