مناطق طبیعی تور دبی

مناطق طبیعی تور دبی

دبی مرکز سواحل کریستالی خلیج عربی و امارات متحده عربی می باشد؛ شهری که از حیث امکانات و منابع طبیعی بیشتر به کشورهای اروپایی شباهات دارد. دبی از جهت تجارت و اقتصاد یکی از هفت امارت امیرنشین در امارات متحده عربی محسوب میشود و بیشترین جمعیت را در مقایسه با سایر شهرها دارد.
تور دبی قطب سرگرمی و تفریح در خاورمیانه است و سالانه بازدیدکنندگان فراوانی از کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی به این شهر توریستی تجاری سرمیزنند. ایران نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی نزدیک به امارات و در حاشیه خلیج فارس و شبه جزیره عربستان، از جمله کشورهای مشتاق با برگزاری تور های تفریحی متعدد می باشد. اگر تور دبی را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنید، آشنایی با مناطق طبیعی دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.
پناهگاه حیات وحش راس الخور
این پناهگار محل اقامت موقت پرندگان مهاجری است که از سمت جنوب دبی وارد این کشور میشوند. وجود پرندگان و سایر موجودات آبزی دیگر در این منطقه زیبایی دو چندان بدان بخشیده است و تور دبی را لذت بخش تر کرده است. اگر تصمیم دارید از این پناهگاه در تور دبی دیدن کنید، می توانید از طبیعت راس الخور که تالاب بزرگی در دبی محسوب میشود دیدن کنید.
برجسته ترین مهاجرت به این تالاب در فصل زمستان صورت میگیرد که فلامینگو های صورتی بدان مهاجرت می کنند. اگر تور دبی را در فصل زمستان انتخاب می کنید، قطعا از این پناهگاه دیدن کنید. زمان اقامت پرندگان مهاجر در این تالاب حدود ساعت 9 صبح تا چهارو نیم بعد از ظهر می باشد.
بیابان آل صحرا
این صحرا وسیع با 37 میلیون فوت مربع  مساحت و دانه های شنی دست نخورده و بکر در تور دبی بهترین جاذبه طبیعی منطقه به شما می آید.در این صحرای منحصر به فرد اقوام مختلفی زندگی می کنند که با خونگرمی تمام از مسافران تور میزبانی می کنند.شترسواری نیز در بیابان آل صحرا از تفریحات رایج در تور دبی است.