مناطق طبیعی تور دبی (بخش دوم)

مناطق طبیعی تور دبی (بخش دوم)

دبی بر خلاف تصور اغلب مسافران تور که فکر می کنند شهری خشک و بدون جاذبه های طبیعی می باشد، منابع غنی طبیعی مخفی زیاد دارد. سواحل شنی و دیدنی این شهر به خوبی بیانگر زیبایی های طبیعی این شهر می باشد. برخی معتقدند سواحل داغ دبی و شن های گرد و روشن آن به تنهایی کافی است تا تور دبی را انتخاب کنید و تنها از دریای زیبا آن لذت ببرید. از آرامش صحرا تا شلوغی پرجنب وجوش سوق یا مراکز خرید تور دبی خاطره انگیز هستند. سایر مناطق طبیعی تور دبی عبارتند از:
بیابان دبی
بیابان دبی با هدف حفاظت از گونه های نادر و بی شمار مهاجر به این منطقه و با توجه به سفر و بازدید بسیاری از توریست ها در تور دبی،  توسط سازمان محیط زیست دبی به عنوان یک منطقه حفاظت شده اعلام شده است. گونه های بی نظیر و نادر شاهین را می توانید در تور دبی و در این بیابان مشاهده کنید.اگر با تور به دبی سفر می کنید، می توانید تفریحات مختلف و مخصوص بیابان نظیر تپه نوردی ، رانندگی در شن و کمپینگ های مختلف را تحت نظر مدیر یا لیدر تور تجربه کنید.
سواحل بی نظیر
در دبی سواحل مختلف وجود دارد که با توجه به وسعت آن ها و گستردگی فعالیت افراد و مسافران تور دبی، به پارک های ساحلی تبدیل شده اند.
یکی از بهترین سواحل دبی، ساحل  جمیرا می باشد که به تازگی گواهی پرچم آبی را نیز کسب کرده است. این ساحل تقریبا مسکونی می باشد و افراد بومی و غیربومی زیادی در تور های تفریحی  دبی در اطراف آن اقامت دارند.
ساحل محبوب دیگر در تور دبی ساحل ام سقیم می باشد که بیشترین محبوبیت آن به دلیل نمایی است که از ساحل  به سمت برج العرب معروف دبی دیده میشود. اکثر مسافران نیز به دلیل همین نما در تور دبی ، هتل های اطراف این ساحل را انتخاب می کنند.