مناطق طبیعی تور مالدیو

مناطق طبیعی تور مالدیو

مالدیو کشوری گرمسیری واقع در مرکز اقیانوس زیبای هند می باشد که متشکل از جزیره های زیادی است و اساسا علت شهرت تور مالدیو نیز به خاطر جزیره هایی است که به عنوان مناطق طبیعی مالدیو شناخته میشوند. سواحل ناب، تالاب های گسترده و  صخره های مرجانی در نقطه نقطه این جزیره در تور مالدیو نماینده زیبایی های طبیعی شگفت انگیز این کشور هستند.
این کشور از کوچک ترین منطقه های آسیایی است که البته قدمت زیادی نیز دارد. زیبایی مالدیو به شکل فضایی آن است که از بالا دیده میشود. نمای این کشور و جزایر متعدد آن تقریبا به پرنده ی در حال پرواز شباهت دارد.  برخی از جاذبه های طبیعی تور مالدیو عبارتند است:
جزیره  Kuramathi 
این جزیره در امتداد نخلستان ها و آب های فیروزه ای واقع شده است. باغ و ساحل اطراف و منظره ی دیدنی غیرقابل وصفی که با سفر در تور مالدیو در این نقطه مشاهده می کنید بی نظیر است. فعالیت های آبی زیاد در این جزیره رونق دارد و شب نیز برنامه های مهیج زیادی برای گردشگران در تور مهیا می باشد.
اقامت در این جزیره با استفاده از تور های مالدیو لحظه آخری به صرفه تر است. تصاویر دیدنی این جزیره را می توانید با جست وجو در اینترنت مشاهده کنید. در تور مالدیو می توانید از استخری لذت ببرید که با استفاده از آب دریا پوشیده شده است و جکوزی ها نیز به سمت اقیانوس مشرف هستند.
تفریحگاه Gili Lankanfushi
این تفریحگاه در یک جزیره مرجانی در تور مالدیو خصوصی واقع شده است و مجموعه ای از ویلاهای خصوصی روی آب می باشد که به صورت مستقیم به آب گرم اقیانوس هند دسترسی دارند. در تفریحگاه  Gili Lankanfushi  توجه زیادی به محیط زیست شده است و همین موضوع سبب برقراری ارتباط عمیقی میان مسافران در تور مالدیو و طبیعت شده است. هتل های این تفریحگاه همگی 5 ستاره هستند و اقامتگاه هر مسافر روی آب است.