مناطق طبیعی تور مالزی (بخش سوم)

مناطق طبیعی تور مالزی (بخش سوم)

تنوع زیبایی های طبیعی مالزی در شهرهای مختلف آن در کنار امکانات بی شماری که ظاهر این کشور را به یک کشور اروپایی تبدیل کرده است ، همه و همه نقاط مثبتی در جذب گردشگر از سراسر جهان با تور مالزی به این کشور شده است. آمار توریست های ایرانی در مالزی نیز اخیرا به صورت چشمگیری افزایش یافته است و این نشانگر موفقیت صنعت توریسم در این کشور است. اگر با تور مالزی به این کشور سفر می کنید، بازدید از مناطق طبیعی شگفت انگیز مالزی را از دست ندهید! 
گواکاراس
در 26 کیلومتری شمال کوانتان برج های کارست آهکی دیده میشود که در تور مالزی و در جایگاه خود بی نظیر است. این کارست ها در غاری قرار گرفته اند که پیش از این محل تعمق یک راهب بودایی تایلندی بوده است.
بت های بودا در اطراف این غار و در ورودی غار دیده میشوند. برای ورود به غار مراقب باشید؛ سطح دروازه غار لغزنده است.
غار باد و آب پاک
یکی دیگر از غارهای دیدنی که در تور مالزی می توانید از دیدن آن لذت ببرید، Wind Cave & Clearwater Cave  می باشد که به غارباد و آب پاک شهرت دارد. این غار در  گونانگ مولو، پارک ملی مالزی قرا دارد.
برای رسیدن به این غار از امتداد یک جنگل و وسط رودخانه با قایق عبور خواهید کرد؛ درحالی که نسیم خنک ناشی از عارضه های طبیعی اطراف در تور، این گردش را در تور مالزی لذت بخش تر می کند.
برای رسیدن به بالاترین نقطه غار حدود 200 قدم باید جلوتر بروید. در نهایت با رودخانه پاک یا آب پاک این غار مواجه می شوید که می توانید از آب معدنی غار استفاده کنید.
برای بازدید از غارباد در تور مالزی حدود 4 ساعت وقت بگذارید و حتما سفر خود را از صبح شروع کنید تا راه برگشت دشوار نباشد.