مناطق طبیعی تور مالزی (بخش چهارم)

مناطق طبیعی تور مالزی (بخش چهارم)

زیباترین غارهای جهان در کشور مالزی قرار گرفته اند و تور مالزی ، تور بازدید و لذت بردن از این جاذبه های زمین شناسی و طبیعی در این کشور است. برخی از غارهای مالزی نظیر غارباتو به افسانه شباهت دارند و تصاویری که بیشتر در فیلم های تخیلی دیده اید را می توانید در تور مالزی و بازدید از غارها از نزدیک مشاهده کنید!


سایر مناطق طبیعی تور مالزی


غار اعظم
غار بزرگ یا اعظم حدود 60 متر ارتفاع و 2 کیلومتر طول دارد که از طریق جنگل های باتلاقی  پارک ملی  Niah در تور مالزی در دسترس خواهد بود. برخی بازدید از غار بزرگ را در تور مشابه اکتشافات ژول ورن می دانند. چرا که به عمق زمین سفر می کنید.دقت داشته باشید که تمام سطوح در این غار لغزنده هستند.
بوکیت بلاندا
بوکیت بلاندا یا تپه هلندی پشت روستای بیلیت واقع شده است. این منطقه طبیعی پناهگاه حیات وحش در تور مالزی می باشد و می توانید در آن حیوانات متنوعی را مشاهده کنید.
جنگل نقاشی
پس از عبور از گان کیرا به غار بزرگی در پارک ملی Niah  در تور مالزی می رسید که شامل نقاشی های ارزنده بسیاری است که در نوع خود و در تور مالزی جذاب و کمیاب به نظر میرسند. نقاشی های حیوانات جنگل و پیکره های انسانی را به خوبی می توانید در تور مالزی و در جنگل نقاشی ببینید.
در گونانگ مولو، پارک ملی مالزی، غار Langang را مشاهده می کنید که طاقدیس و ناودیس شگفت انگیزی دارد. مواد معدنی این غار سبب شده اند که این عارضه ها رنگی شوند.
غار سام پو تانگ
سام پو تانگ در ایپو مالزی واقع شده است. این غار 5 کیلومتری که در تور مالزی می بینید اولین بار در سال 1980 توسط یک راهب کشف شده است. پس از کشف این غار توسط راهبان، این غار به یک پناهگاه برای راهب و صوفیان تبدیل شد.برای رسیدن به غار سام پو تانگ در تور مالزی از اتوبوس استفاده کنید.