مناطق طبیعی تور پاتایا

مناطق طبیعی تور پاتایا

جذاب ترین و زیباترین ساحل تایلند، پاتایا،  شهرت زیادی به دلیل جاذبه های گردشگری و طبیعی بسیار خود در میان سایر تور های تفریحی به دست آورده است. تور پاتایا ، از تور بانکوک پرطرفدار تر است و دلیل آن نیز برتری جغرافیایی پاتایا نسبت به بانکوک است که سبب ایجاد عارضه های طبیعی و زیبایی های فروان تری در این جزیره شگفت انگیز در تور پاتایا شده است.
پاتایا در حدود 200 کیلومتر از بانکوک ، پایتخت تایلند، فاصله دارد و سرزمینی منحصر به فرد برای لذت بردن از آفتاب آسیایی می باشد.  پاتایا استراحتگاهی در میان شن ، آفتاب و دریا است و کشف آن به دوران جنگ ویتنام توسط  سربازان آمریکایی برمیگردد.
ساحل Jomtien 
گریز از شلوغی و مشغله های شهری و سفر با تور پاتایا  جهت گذراندن اوقات خوش تعطیلات ، ناخودآگاه انسان را به سمت ساحل طبیعی و برجسته  Jomtien  می کشاند. دوستداران آب و دریا ، می توانند از انواع ورزش های آبی در این ساحل زیبا استفاده کنند و از سایه درختان نیز در ساحل بکر پاتایا استفاده نمایند. چتربازی و موج سواری ، از برجسته ترین فعالیت ها در این نقطه طبیعی در جزیره پاتایا می باشد.
آکواریوم زیردریایی
سفر به زیردریا ، به خودی خود برای کسانی که هیچ گاه تجربه غواصی نداشته اند ، کمی عجیب و هولناک است؛ اما در تور پاتایا مجبور به پذیرفتن این ریسک ها نیستید و می توانید از آکواریوم مدرن این جزیره ، جهت دیدن جهان زیرآب استفاده کنید. توریست های تور تایلند، معمولا شب را در اطراف این آکواریوم می گذرانند و همزمان از غذا دادن به سمور و کوسه های بزرگ دریایی ، لذت می برند!
ساحل Naklua
این ساحل ، یکی دیگر از مناطق رویایی در تور است  که در قلب پاتایا واقع شده است و بخشی از شهرستان توریستی Naklua می باشد. زندگی در شب های Naklua بسیار لذت بخش است و فروشگاه های ساحلی  در تمام شبانه روز ، فعالیت دارند.