مناطق طبیعی تور پوکت بخش دوم

مناطق طبیعی تور پوکت بخش دوم

به جزیره گرمسیر و هیجان انگیز پوکت در تور تایلند خوش آمدید! این ساحل از زیبایی های خدادای زیادی برخوردار است که سبب سرازیر شدن موج عظیمی از مسافران به این منطقه شده است و همین موضوع سبب شده است که بیشتر از جاذبه های گردشگری و تاریخی، مناطق طبیعی در تور تایلند برای توریست ها جذاب باشد.
اگر می خواهید یک نقطه را به عنوان پایتخت طبیعت در تور تایلند به دوستان خود معرفی کنید، مناطق طبیعی  پوکت زیباترین و بهترین گزینه است.
چشم انداز پلاب پلا
در نیمه راه چالونگ و کاتا رستوران تپه ای بزرگی  چشم نوازی می کند که نشانه بارز منظره زیبا پلاب پلا می باشد. این منطره دارای بخش ماشین رو نیز می باشد که با توجه به شیب زیاد آن رفت و آمد را برای مسافران تور ساده تر کرده است. مشاهده منظره بی نظیر کاتا از این ارتفاع  می تواند به خاطره انگیز ترین فعالیت در تور پوکت تبدیل شود.
خانه موج سواری پوکت
این مرکز صرفا برای افرادی که به موج سواری به صورت طبیعی و مصنوعی در تور پوکت علاقمند هستند ساخته شده است. خانه موج سواری در ساحل کاتا قرار گرفته است و دارای یک موتور عظیم برای ایجاد موج در میان آب های مصنوعی و به شکل یک سرزمین موج سواری است. برای کسانی که اولین بار و بدون هیچ تجربه ای قصد دارند موج سواری کنند، این مرکز تمهیدات زیادی را جهت امنیت بیشتر افراد هر تور اندیشیده است و مجموعا یک فضای مفرح و ایمن را در خانه موج سواری پوکت میبینید.
پایین و قسمت های انتهایی هر استخر دارای لبه های نرمی است که سقوط را در آن ایمن کرده است. کل این منطقه در جنوب تایلند وزیباترین جزیره آن واقع شده است و همزمان می توانید از چشم انداز زیبا ساحل و آب های درخشان نیز در تور پوکت بهره مند شوید. علاوه بر موج سواری امکان جت اسکی نیز در میان آب ها برای افراد مختلف فراهم است.