مناطق گردشگری بانکوک-بخش دوم

مناطق گردشگری بانکوک-بخش دوم

بر خلاف تصور اغلب توریست ها که  فکر می کنند تایلند تنها یک مرکز تفریحی است و تورهایی که در آن برگزار میشود، همگی جنبه تفریحی نظیر استفاده از سواحل، پارک ها آبی و... دارند، تایلند تاریخ غنی و سرشاری دارد. به طوری که بازدید از تمام جاذبه های گردشگری تور تایلند ، در مدت زمان محدود ، میسر نیست.
اگر قصد دارید با تور بانکوک به این کشور سفر کنید و از جاذبه های آن لذت ببرید ، مطالعه این مطلب قطعا در انتخاب بهترین مکان های گردشگری بانکوک به شما کمک خواهد کرد.
کاخ بزرگ
کاخ بزرگ ، ترکیبی مدرن و سلطنتی دارد که برای اولین بار در سال 1782 ، توسط پادشاه وقت ساخته شد. این کاخ ، اقامتگاه درباریان بوده است و هنوز هم محل برگزاری اجلاس سران دولت و یا جلسات رسمی اعضای دولت این کشور می باشد. لازمه ورود به این کاخ و مشاهده معماری زیبای داخلی آن ، برخورداری از پوشش رسمی و مناسب  در طول تور بانکوک است. 
ساخت این کاخ اولین بار به دوران حکومت پادشاه راما برمیگردد. پس از آن و از قرن هجدهم هجری به بعد ، کاخ وسیع تر شد و بنا های بیشتری به این مجموعه اضافه گردید.
معبد Wat Suthat 
این معبد یکی از بزرگترین و قدیمی ترین معابد تایلند است که در تور بانکوک می بینید. ساخت آن به سال 1782 برمیگردد و اولین بار پادشاه راما ، پروژه ساخت آن را ، کلید زد.
جدا از معماری زیبا این معبد ، نقاشی های روی دیوار های این مکان ، به شکل ویژه ای در میان سایر آثار توریستی در تور، جلب توجه می کند.
غول چرخنده
در مرکز شهر بانکوک و دقیقا در محل برگزاری مراسم های مذهبی شهر، غول چرخنده 27 متری، یکی از مناظر چشم نواز بانکوک ، چشم نوازی می کند. این مکان ، یک معبد در تور تایلند است که در ماه دسامبر ، برای برگزاری مراسم های مذهبی از آن استفاده می شود.