مهم ترین شهرهای تور تایلند

مهم ترین شهرهای تور تایلند

تایلند از جمله کشورهایی است که به سبب جاذبه های گردشگری فراوان؛ دریا، جنگل، سواحل ناب و آب های درخشان و البته هزینه های پایین اقامت و سفر با تور تایلند به این کشور، از محبوب ترین مقاصد گردشگری جهان برشمرده میشود. برای اقامت در هر یک از شهرهای تایلند ابتدا لازم است با مهم ترین شهرهای تایلند که از نظر جاذبه های توریستی نیز برتر هستند آشنا شوید.
بانکوک
بانکوک بیشتر به سبب فعالیت ها و جنب وجوش عجیب و غریبی که در آن وجود دارد شهرت دارد. شاید در نقاط دیگر از تور تایلند با صحنه طبخ غذاهای عجیب و غریب در شهر و نوشیدنی های شگفت انگیز رو به رو نشوید!
شهر بانکوک پایتخت تایلند و بزرگترین شهر در تور تایلند می باشد. هزینه های اقامت در تایلند نسبت به سایر نقاط پایین تر است. 
پوکت
پوکت بهشت گرمسیری تور تایلند است. در سواحل درخشان این شهر که عمق دریا از ارتفاعات قابل توجهی مشاهده میشود بازیگرانی نظیر لئوناردو دی کاپریو حضور داشتند!
برخلاف سایر مقاصد گردشگری در تور تایلند، پوکت یکی از پرهزینه ترین مقاصد تفریحی است و به جز هزینه های که برای تور تایلند پرداخت می کنید، ناچار هستید هزینه های گزاف دیگری را بابت جا به جایی ، بازدید از جاذبه های گردشگری پوکت و...بپردازید.
چانگ مای
چانگ مای فرهنگی ترین شهر توریستی در شمال تایلند می باشد. چانگ مای در حدود  700 کیلومتری پایتخت بانکوک قرار گرفته است و مرکز رقص های سنتی تایلندی می باشد. چیانگ مای یک بازار شبانه بزرگ و معروف برای ترویج هنر، صنایع دستی و محصولات وارداتی  دارد. ارزان ترین مراکز خرید در تور تایلند را می توانید در چانگ مای مشاهده کنید.
کوسامویی
کوسامویی در دسترس ترین جزیره در خلیج تایلند می باشد.امکانات این جزیره در تور تایلند آن را به برترین مقصد استوایی جهان تبدیل کرده است. همچنین کوسامویی محل برگزاری بسیاری از جشنواره های بین المللی در این کشور می باشد.