نکات مهم و خواندنی قبل از سفر به ترکیه (بخش دوم)

نکات مهم و خواندنی قبل از سفر به ترکیه (بخش دوم)

همان طور که گفته شد تعیین اقامتگاه به صورت آگاهانه قبل از سفر و یادگیری لغات و اصطلاحات معروف میان ترک زبانان در سفر با تور ترکیه بخشی از موارد ضروری قبل از سفر با تور به این کشور است. هرچند که سفر به کشور های مختلف به معنای کسب تجربه و آشنایی با مواردی است که تا به حال با آن ها برخورد نداشته اید؛ اما آشنایی با تجربه های دیگران که طی سالیان دراز در سفر با تور ترکیه به دست آورده اند سبب میشود که در سفر خود لذت بیشتری از جاذبه های طبیعی و گردشگری ترکیه داشته باشید و نگرانی دیگری در طول سفر نداشته باشید.


سفر به ترکیه را سفری راوپایی فرض کنید


ترکیه کشوری اورسیایی در نظر گرفته میشود؛ بدین معنا که با انتخاب ترکیه همان طور که سفر به کشوری شرقی با فرهنگ و پوشش شرقی را انتخاب می کنید، مردمانی با ظاهر غربی را نیز میبینید و بخش هایی از شهر نیز حال و هوای کشورهای غربی را دارد. به زبان دیگر دولت ترکیه مردم را در انتخاب سبک زندگی آزاد گذاشته است. بنابراین در انتخاب لباس، لوازم و ....برای سفر با تور ترکیه این نکته را مدنظر داشته باشید.
بشقاب گیاهی ترکیه را فراموش نکنید
ترک زبانان علاقه زیادی به خوردن غذاهای جانوری به خصوص کباب های معروف این کشور نظیر کباب ترکی یا دونر را دارند. سفر با تور ترکیه  برای آن دسته از افرادی که گیاهخوار هستند ممکن است مشکل باشد. چرا که در صورت درخواست غذای گیاهی ، رستوران ها در تور به شما سالاد یا سوپ را پیشنهاد می دهند. بعد از تجربه های متعدد در رستوران های بزرگ و کوچک در تور ترکیه ، بشقاب های گیاهی ترکیه پیشنهاد ما به افرادی است که از صرف غذای جانوری خسته شده اند یا قصد دارند به شیوه گیاهخواری تور ترکیه را بگذرانند. این بشقاب ها را از گارسون ها با عنوان غذای بدون گوشت بخواهید.