هتل های مشهد

هتل های مشهد

هتل های مشهد جهت اطلاع مسافران و زائران تور مشهد به چند دسته کلی تقسیم می شوند. هتل های مشهد بر اساس تعداد اتاق ها و خدمات هتل و همچنین نزدیک بودن هتل ها به مرکز شهر و حرم مطهر برای تور ها اهمیت زیادی دارد.
•    هتل های مشهد نزدیک حرم (در قسمت هتل های مشهد نزدیک حرم توضیح داده ایم)
•    ارزان ترین هتل های مشهد
•    گرانترین هتل های مشهد
هر کدام از این هتل ها بر اساس 1 الی 5 ستاره طبقه بندی می شوند، اما تعداد ستاره ملاک قیمت هتل های مشهد و دلیل بر خدمات بهتر یک هتل نمی باشد. در این قسمت به مقایسه خدمات هتل های مشهد جهت استفاده در تور ها خواهیم پرداخت.


ویژگی هتل های مشهد


ویژگی هتل های مشهد به ترتیب ستاره های آن ها جهت استفاده زائران و مسافران تور مشهد به شرح زیر می باشد:
•    هتل های 1 ستاره مشهد
بعنوان کم امکانات ترین هتل های مشهد بوده و دارای حداقل امکانات (سرویس بهداشتی، تلویزیون، نظافت 1 بار در روز، صبحانه و تلفن عمومی) می باشد و برای تور مشهد ارزان قیمت مناسب است.
•    هتل های 2 ستاره مشهد
علاوه بر دارا بودن امکانات هتل های 1 ستاره، دارای بوفه جهت صبحانه، کیت اصلاح و خدمات اولیه نظافت از قبیل صابون، مسواک و حوله و ... می باشند.
•    هتل های 3 ستاره مشهد
هتل های سه ستاره علاوه بر داشتن امکاناتی که در هتل های دو و یک ستاره ارائه می شود، امکاناتی از قبیل اینترنت، کیت خیاطی، پولیش کفش، سرویس خشکشویی و همچنین در صورت نیاز مسافران ارائه لوازم سرویس خواب اضافی از قبیل بالش، پتو و ... می باشد.
•    هتل های 4 ستاره مشهد
علاوه بر سرویس هایی که در هتل های با ستاره کم ارائه می شود، دارای پزشک کشیک، لابی، سرویس غذا و صبحانه می باشد. این هتل مناسب برای تور مشهد با قیمت بالا تر می باشد.
•    هتل های 5 ستاره مشهد
هتلی 5 ستاره و لوکس می باشد که از نظر امکانات و ارائه خدمات نسبت به دیگر هتل ها از نظر دکوراسیون و معماری جذاب، کارکنان شیک پوش، سرویس های غذاخوری عالی و درجه یک، اتاق های شیک، ارائه سرویس 24 ساعته. اینترنت و کامپیوتر، برتر باشد. این هتل ها در دسته تور مشهد گران قیمت قابل رزرو می باشند.
نکته : تعداد ستاره معیاری برای سنجش کیفیت هتل و خدمات آن ها نمی باشد. بعنوان مثال آسانسور از جمله مواردی می باشد که موجب افزایش ستاره یک هتل خواهد شد. در حالی که ممکن است هتلی به علت عدم داشتن آسانسور، با وجود اینکه بسیار مجهز و باکیفیت می باشد، ستاره های کمتری نسبت به دیگر هتل های مشهد داشته باشد.
بنابر این مسافران و زائران تور مشهد می توانند اینگونه اطلاعات را بصورت تجربه ای به دست آورده و یا از راهنمای تور و خدمات تور مشهد سوال نمایند.
با ما همراه باشید.