پارک های مشهد

پارک های مشهد

در هر شهر یا کشوری که باشید حتی در حال گردشگری با تور مشهد، اولین چیزی که برای تفریح و گذراندن اوقات خود بنظرتان می رسد، غیر از بازار های مشهد که در صدر اول علاقه ها قرار دارد چیست؟ اگر در همین لحظه اول، جواب درست در ذهنتان نمایان شد، مشخص می شود که دارای فرزند نیز هستید. پارک های مشهد از جمله پارک کوهسنگی که از بهترین پارک های کشور می باشند و جای آن ها در تور های تفریحی خالی نیست و گردشگران تور مشهد جهت تفریح در این پارک ها رهسپار مشهد مقدس می شوند.


بهترین پارک های مشهد


با وجود پارک های طبیعی، جنگلی و آبی بیشماری که در مشهد وجود دارد، بهترین پارک های مشهد که از نظر جاذبه های تور علاقه مندان بیشتری دارند را برایتان گلچین کرده ایم.
•    كوهسنگی
در میان پارک های مشهد، کوهسنگی زیباترین و معروف ترین مجموعه این شهر می باشد که جای آن در هیچ یک از تور های مشهد خالی نیست. محل ورود آب چندین قنات، دارای استخر، رستوران، بازار هنر و موزه ای که بنای آن الهام گرفته از هارونیه (آثار تاریخی مشهد) می باشد، در حال احداث در این مجموعه می باشد. همچنین پارک ملت مشهد و پارک ارم مشهد از بهترین پارک های مشهد می باشند.

بهترین پارک های جنگلی مشهد

•    پارک جنگلی شاندیز مشهد
منطقه ییلاقی شاندیز یکی از بهترین پارک های جنگلی مشهد می باشد که هیچ تور مشهد ی بدون پارک شاندیز جذابیتی نخواهد داشت. منطقه کوهستانی شاندیز با امکانات وسیع و متنوع از قبیل پیست اسکی، رودخانه، چشمه و باغ ها، رستوران ها و سفره خانه ها و بسیاری امکانات غیر قابل شمارش این پارک، آن را بی بدیل نموده است.
از دیگر پارک های مشهد که از نظر وسعت و زیبایی معروف هستند پارک جنگلی وکیل آباد مشهد و پارک جنگلی طرق مشهد می باشند. حتما در تور گردشگری خود از آن ها دیدن نمایید.
بهترین پارک های آبی مشهد
•    سرزمین موج های آبی
در تور گردشگری مشهد خود از بزرگترین پارک آبی سرپوشیده در خاور میانه دیدن فرمائید. یکی از کاملترین و بهترین پارک های آبی مشهد، مجموعه سرزمین موج های آبی مشهد می باشد. رودخانه، استخر، سونا، رستوران، دارای بهترین سرسره آبی، مکان بازی کودکان، فروشگاه و دیگر امکانات غیر قابل شمارش می باشد. از دیگر پارک های مشهد که در رده بهترین ها قرار دارند، پارک آبی ایرانیان مشهد و پارک ساحلی آفتاب مشهد می باشند که جذابیت های خود را به رخ گردشگران تور مشهد می کشند.
همچنان با ما همراه باشید.