پل بندرگاه سیدنی نماد ارتباطی دنیا در تور استرالیا

پل بندرگاه سیدنی نماد ارتباطی دنیا در تور استرالیا

پل بندرگاه سیدنی یکی از نمادهای اصلی در کشور استرالیا  و در شهر بندی سیدنی می باشد. احتمالا قبل از سفر با تور استرالیا مناظر زیادی از این پل را در قالب عکس های متفاوت مشاهده کرده اید. منظره ای که از ساختار این پل از دور ثبت میشود تحسین برانگیز است. مهندسی این پل در میان سایر جاذبه های تور استرالیا متفاوت است. 
بندرگاه سیدنی اولین بار در سال 1815 توسط مهندسان مطرح این کشور برای ارتباط بخش های ساحل شمالی در تور استرالیا و پرترافیک ترین منطقه شهر ساخته شد.
احتمالا بازدید از پل بندرگاه سیدنی؛ نماد ارتباطی دنیا در تور استرالیا اولین اولویت شما در گشت وگذار شهری خواهد بود. برای آشنایی بیش تر با این پل با ما همراه باشید.


آشنایی با پل بندرگاه سیدنی نماد ارتباطی دنیا در تور استرالیا


تاریخچه پل بندرگاه سیدنی
فرانسیس گرینوی فردی بود که ایده بندرگاه یا لنگرگاه را برای تردد ساده بین بخش های جنوبی وشمالی بندر مطرح کرد. شاید در آن زمان کسی تصور نمی کرد این پل به محبوبیت امروزی خود در تور استرالیا دست یابد.
بعد از جنگ جهانی اول مناقصه ای برای ساخت این پل برپا شد و نهایتا قرارداد با شرکت انگلیسی دورمن بلند و شرکت از میدلزبورو بسته شد.
وصف بنای پل در تور استرالیا
پل با 134 متر ارتفاع  در امتداد راه آهن قرار گرفته است و 8 باند برای هدایت ترافیک دارد. چشم انداز سطح شهر از روی پل نفس گیر است و  تماشای آب های روان حین رانندگی در طول پل در تور استرالیا احتمالا از جذاب ترین منظره هایی است که با آن رو به رو خواهید شد.
در کنار پل موزه ای در اسکله جنوب شرقی برای توریست ها در تور استرالیا در حال طراحی و ساخت است. این موزه تاریخ شگفت انگیز ساخت و ساز پل بندرگاه سیدنی نماد ارتباطی دنیا در تور استرالیا در طول دوران های مختلف را به نمایش گذاشته است.