چند قدم تا آسمان با سفر به آبشار نیاگارا در تور آمریکا

چند قدم تا آسمان با سفر به آبشار نیاگارا در تور آمریکا

زیباترین نقطه در انتاریو با تور آمریکا آبشار زیبای نیاگارا است که تنها تماشای آن یک روز وقت را در سفر مطلبد. آبشار نیاگارا حاصل زهکشی آب های دو دریاچه ایری و انتاریو است وقتی که به هم میرسند.این آبشار به عنوان نقطه گردشگری ویژه در تور آمریکا و هم مرز با کانادا شناخته میشود و بنابراین نمی توان گفت که صرفا مربوط به آمریکا است. اگر شادی و خوشحالی روز را با ثبت خاطرات رنگارنگ در سفر به تور آمریکا می خواهید حتما از آبشار نیاگارا بازدید کنید. بازدیدی که چند قدم تا آسمان با سفر به آبشار نیاگارا در تور آمریکا را ممکن می سازد.


تجربه سفر به آبشار نیاگارا در تور آمریکا


معرفی آبشار در تور آمریکا
آبشار نیاگارا در طول تور از جذاب ترین فعالیت ها برای افراد مختلف به ویژه در ماه عسل است و زوج های زیادی این نقطه از جهان را برای آغاز زندگی مشترک انتخاب می کنند. در سمت آمریکایی آبشار قدیمی ترین پارک ملی دولت را در تور آمریکا مشاهده می کنید که توسط فردریک لا اولمستد طراحی شده است.
نمای آبشار در تور امریکا
این آبشار از سه شاخه اصلی آبشار معروف نعل اسبی، فالز و بریدال ویلز تشکیل شده است. کوچک ترین و ساده ترین آبشاردر این نقطه  آبشار بریدال ویلز است که دسترسی به آن از میان آب و مه در تور آمریکا ساده تر است.
فعالیت های رایج در آبشار نیاگارا آمریکا 
ماهیگیری، شنا، دوچرخه سواری و پیاده روی در اطراف این آبشار از جذاب ترین فعالیت های گردشگران است. سالانه بیش از 20 میلیون بازدید کننده از این مکان بازدید می کنند؛ اما متاسفانه آبشار نیاگارا به خاطر محبوبیت خود در تور آمریکا به تله توریستی رستوران ها و فروشگاه های زنجیره ای تبدیل شده است. اما نگران نباشید! قدرت و عظمت این آبشار تحت تاثیر عوامل جانبی قرار نمیگیرد. تنها کافی است  برای دست یابی به نقطه ای که چند قدم تا آسمان با سفر به آبشار نیاگارا در تور آمریکا را ممکن می کند اراده کنید!