کارهایی که با سفر به آلانیا باید انجام داد

کارهایی که با سفر به آلانیا باید انجام داد

سفر به شهر رویایی آلانیا ، جاذبه های گردشگری تور آلانیا و به طور کلی انتخاب تور آلانیا برای یک نعطیلات کامل و مفرح نیاز به آشنایی بیشتر با بخش های مختلف این شهر ، خیابان ها و همچنین کارهایی که می توان در طول سفر به آلانیا انجام داد ، دارد.
در آلانیا می توانید تفریحات خود را با قیمت مناسب تری نسبت به سایر بخش های تور ترکیه انجام دهید. به علاوه بهره مندی این منطقه از زیباترین مناطق طبیعی ، سبب شده است که طرفداران تور آلانیا ، در دو دهه اخیر افزایش پیدا کنند.
صرف شام در رستوران اسب سیاه
این رستوران ، بدون شک معروف ترین رستوران آلانیا می باشد. موزیک در کنار بهترین سرویس غذا و منوهای مختلف ، شب های خاطره انگیزی را برای مسافران رقم می زند.
بازدید از رودخانه Dim 
این رودخانه ، در جانب شرقی آلانیا و در جنوب غرب ترکیه ، در مجاورت کوه های تاروس قرار گرفته است.  یک جاده رویایی از کنار این رودخانه عبور می کند که اغلب به سبب صعب العبور بودن ، از نظر بازدیدکنندگان به دور می ماند. اما قطعا یکی از کارهایی که باید در تور تفریحی خود انجام دهید ، بازدید از این رود می باشد.
ساحل کلئوپاترا
دو ساحل بزرگ و دیدنی در آلانیا وجود دارد که یکی از آن ها در جانب غرب قرار گرفته است. این ساحل ، کلئوپاترا نام دارد و شن و ماسه های آن ، با سایرشن هایی که در تور آلانیا و در سواحل مشاهده خواهید کرد ، متفاوت است. دریا در این قسمت مواج تر است و هوا دل پذیر تر است سایر بخش ها می باشد. پیشنهاد می کنیم از ساحل کلئوپاترا در طول تور خود ، بازدید کنید.
سفربه Pamukkale
Pamukkale به معنای ساحل پنبه می باشد. این ساحل انبوهی از سنگ های رسوبی پنبه مانند است که در طول سالیان دراز و براثر رسوب آبرفت چشمه های آب گرم ، ایجاد شده است.