کارهایی که با سفر به بانکوک می توان انجام داد

کارهایی که با سفر به بانکوک می توان انجام داد

 معمولا تور بانکوک در میان سایر شهرهای تایلند کوتاه است و شاید زمان زیادی را برای گشت و گذار در تمام نقاط شهر نداشته باشید.در مدت زمان کوتاهی که در تور بانکوک به سر میبرید بهتر است که لیست کاملی از کارهایی که با سفر به بانکوک باید انجام داد تهیه کنید و نهایت استفاده را از این مدت زمان کوتاه ببرید.
بازدید از زندگی زیر آب در بانکوک
یکی از بزرگترین آکواریوم ها در جنوب آسیا و در تور تایلند در بانکوک واقع شده است و برخی بدان اقیانوس جهان لقب داده اند. آکواریوم های زیادی در تور تایلند وجود دارد و مجموعا این بخش از سفر را برای مسافران لذت بخش تر کرده است. یکی از تفریحات مهیج برای کودکان در تور نیز بازدید از همین آکواریوم ها می باشد.
استفاده از کشتی های کروز
برای این که بتوانید حجم زیادی کشتی ها را در تور بانکوک مشاهده کنید و سفر ها دریایی و دریاچه ای را در تایلند تجربه کنید، ابتدا خود را به رودخانه Chao Phraya  برسانید. مسیر حرکت کشتی های کروز از ابتدا اسکله تا انتها می باشد و  این سفر در تور بانکوک نیز هزینه زیادی در برندارد.
بازدید از معابد
تور بانکوک تور بازدید از معابد است. دین مردمان این منطقه  متفاوت است و معابد زیادی از جمله معبد بودا و البته کلیسا در این شهر دیده میشود. برای این که از سفر خود با تور بانکوک لذت بیشتری ببرید، یک راننده را استخدام کنید و از وی بخواهید تمام معابد شهر را در یک روز به شما نشان دهد. مسلما به وقت زیادی برای بازدید از تک تک معابد در تور تایلند نیاز دارید.
این روش بهترین راه برای بازدید از معابد تور بانکوک است و نسبت به تور های درون شهری ارزان قیمت تر است.