کارهایی که با سفر به بدروم باید انجام داد

کارهایی که با سفر به بدروم باید انجام داد

بدروم ، سرزمین خواب و خیال است. تور های تفریحی بدروم رنگارنگ و متنوع هستند و رنگ و لعاب طبیعت ، خورشید و آسمان در این جزیره ، بی نظیر است. امروزه بدروم  یکی از بزرگترین مراکز تجاری و تفریحی در تور ترکیه محسوب میشود و لذا آشنایی با بخش های مختلف این جزیره و کارهایی که می توان در طول سفر انجام داد ، سبب صرفه جویی در وقت و هزینه میشود.
تفریحات شبانه در هالیکارناس
شب زنده داری در بدروم  ، بسیار معروف است. مراکز تفریحی و تجاری بدروم  تا صبح باز هستند و زندگی در بدروم ، در تمامی ساعات شبانه روز جریان دارد. ساعات شب در بدروم  ویژه هستند و حتی از این نظر بعد از استانبول ، دومین جزیره فعال در تور ترکیه می باشد. در هالیکارناس ، فضایی لوکس ، سرویس های مدرن و خدماتی باکیفیت را شاهد خواهید بود.
سفرآبی در بدروم
تور بدروم ، بازدید از شبه جزیره فیروزه ای و خلیج آبی رنگ این منطقه است؛ به طوری که  از مهم ترین دلایل برای انتخاب بدروم  برای تور جهت سفر در طول تعطیلات، قایق رانی ، کشتی رانی و به طور کلی سفر های آبی در این منطقه می باشد.
اگر شما نیز علاقمند به سفر های آبی در تور بدروم هستید ، هر روز از صبح قایق و کشتی های ترک در این خلیج آماده خدمت رسانی به گردشگران هستند.
خرید از سه شنبه بازار بدروم
در کنار فروشگاه های بزرگ و لوکس که در مراکز تجاری در تور بدروم به چشم می خورند ، خرید از بازارچه های محلی و بزرگ بدروم  نیز می تواند تجربه جالبی در طول سفر باشد. سه شنبه بازار بدروم  برای پارچه های ترک اصل و به طور کلی محصولات نساجی خود معروف است. فرش و گلیم  ، به همراه لباس های ترک را می توانید به عنوان هدیه ای از سفر خود به تور ترکیه ، با قیمت های مناسب تر از این بازار تهیه کنید.