کارهایی که با سفر به دبی می توان انجام داد

کارهایی که با سفر به دبی می توان انجام داد

تور دبی از بازدید از آسمان خراش های دبی تا اسکی و هتل های هفت ستاره ای که کمتر در منطقه خاورمیانه دیده میشود جذاب و پرطرفداراست. گردشگری در دبی صنعت پردرآمدی است و یکی از عوامل پیشرفت این شهر بزرگ در جهان بازدید سالانه بیش از 5 میلیون مسافر با تورهای جهانی به این کشور می باشد. اگر تور دبی را برای سفر خود انتخاب می کند، کارهایی که باید در طول اقامت در دبی انجام داد را فراموش نکنید!

تور دبی
 

بازدید از آسمان خراش ها
در تور دبی آسمان خراش های زیادی را میبینید. دو برج بزرگ العرب و خلیفه از برج های معروف با نمای جذاب در جهان هستند که بازدید از آن ها و عکسبرداری از ارتفاعات این آسمان خراش ها در تور دبی ضروری است.
در بلند ترین ساختمان جهان می توانید بهترین فروشگاه ها و مراکز تجاری دبی را جست وجو کنید. سریع ترین آسانسور جهان برای این برج ساخته و پیش بینی شده است و رسیدن به بالاترین نقطه این برج در تور دبی چند ثانیه بیشتر زمان نمیبرد. برای بازدید از برج خلیفه، یکی از بهترین جاذبه ها در تور دبی ، از ایستگاه مترو می توانید استفاده کنید که با برج 10 دقیقه فاصله دارد.
برج العرب نیز تنها هتل 7 ستاره در جهان است که به عنوان  نماد دبی نامگذاری شده است. لوکس ترین کشتی ها را می توانید در کنار برج العرب مشاهده کنید و بهترین تفریحات دریایی را در اطراف سواحل برج العرب تجربه نمایید.
قدم زدن در کنار نهر دبی
شاید برج های متعدد و آسمان خراش ها و پیشرفتی که در جای جای دبی در طول تور مشاهده می کنید این شهر را یک شهر ماشینی و خسته کننده جلوه داده باشد. اگر می خواهید از زندگی ماشینی و فوق پیشرفته در دبی به حیات ساده دریایی پناه بیاورید نهر دبی انتخاب خوبی است. قایق های چوبی سرپوشیده زیادی برای جا به جایی مسافران تور دبی در نهر آماده خدمت هستند.