کارهایی که با سفر به دبی می توان انجام داد (3)

کارهایی که با سفر به دبی می توان انجام داد (3)

جذب توریست و گردشگری مهم ترین منبع درآمد برای سران مملکتی دبی و اداره این شهر بوده است. بازدید از مراکز خرید و تجاری دبی، تفریح و گشت و گذار در مناطق طبیعی دبی و...همه و همه تجربه ای دلچسب در تور دبی هستند. کارهای که با سفر به تور دبی می توان انجام داد بی شمار است و برای این که از مدت زمان محدود اقامت خود با تور دبی  بیشترین استفاده را داشته باشید، لازم است که با پرطرفدار ترین فعالیت های ممکن در این شهر آشنا شوید.

تجربه های خاص در تور دبی :

صرف شام در راوی

راوی بهترین و مشهور ترین  رستوران در تور دبی است که بیشتر به یک مرکز غذایی ملل شباهت دارد تا یک رستوران که غذاهای محدودی را در یک منو عرضه می کند. غذاها به صورت روزانه از سراسر جهان آماده میشوند و فضای دلچسب و آرام برای گردشگران در آن فراهم شده است.

تور دبی

اسکی و گردش در بازار امارات

شاید تور دبی تنها سفری باشد که بتوانید همزمان اسکی و بیابان نوردی و مسابقات آن را در کنار هم تجربه کنید! یک پیست بزرگ اسکی در مرکز خرید مارینا در دبی  و در نزدیکی برج خلیفه در تور دبی وجود دارد که می توانید گردش خود را در انواع دما ها از صفر درجه سانتی گراد در شب تا 50 درجه سانتی گراد در روز داشته باشید.

گردش در بیابان

گردش در بیابان یا کویر سافاری  یک گردش و سیاحت اکتشافی است که توسط شرکت های مختلفی در تور دبی ارائه میشود.  حمل و نقل ، برنامه های تفریجی کویر سافاری و پذیرایی آن از جمله  مواردی است که قبل از رزرو این تورها باید بدان ها توجه داشته باشید.

بازدید از آبشار وآب نما های دبی

آب نماهایی که در تور دبی مشاهده می کنید نمونه های بلندتر آبشار های لاس و گاس می باشند که با رقص نور همراه هستند.