کارهایی که در تور آنتالیا باید انجام داد-بخش دوم

کارهایی که در تور آنتالیا باید انجام داد-بخش دوم

بازدید از آبشارها ، میدان های معروف ، بازارهای قدیمی و...در کنار جاذبه های گردشگری تور آنتالیا ، مجموعا یک تور کامل با لحظاتی خاص را در آنتالیا برای شما رقم میزند. بسیاری از کارهایی که می توان در طول سفر با تور آنتالیا انجام داد را در بخش اول معرفی کردیم. در ادامه قسمت قبلی ، با سایر موارد آشنا می شوید.
بازدید از آبشار الکساندر
یکی از زیباترین آبشارهایی که در تور ترکیه می توانید مشاهده کنید ، آبشار الکساندر در آنتالیا می باشد. علت این که شاید برخی از جاذبه های گردشگری این منطقه ، نظیر قسمت های معروفی که قبلا معرفی کردیم ، مورد توجه قرار نگرفته است ، موقعیت جغرافیایی این جاذبه های توریستی می باشد. آبشار الکساندر، به شکوه و زیبایی هر چه بیشتر ، از قرن های پیش ، جریان داشته است و آب های آن مستقیما به دریا سرازیر میشود.
ساحل لارا
قطعا یکی از دلایل شهرت تور آنتالیا و جذب این تعداد از گردشگران ، سواحل خاص این منطقه می باشد. از جمله سواحلی که می توانید به آن ها سربزنید و از آفتاب گرم تابستانی لذت ببرید، ساحل لارا در بخش شرقی آنتالیا می باشد.
سفر به شهر کمر
وقتی که در ماه های آگوست و سپتامبر ، سفر با تور آنتالیا را انتخاب می کنید ، چیزی جز بازدید از شهرستان های اطراف و سواحل بکر و ست نخورده این قسمت ها ، برای یک تور مفرح و کامل نمی تواند هیجان انگیز باشد. کمر شهری در حدود 40 کیلومتری آنتالیا می باشد که با آب  وهوای فوق العاده و اقامتگاه های مجزایی که دارد ، محلی مناسب برای استراحت گردشگران تور آنتالیا ایجاد کرده است.
سواحل شهر بکر زیبا و تمیز هستند. برای رفتن از قسمت اقامتگاه ها به ساحل در طول تور ، می توانید از پله های بزرگی که در این مکان تعبیه شده است استفاده کنید.