کارهایی که در تور بدروم باید انجام داد-بخش دوم

کارهایی که در تور بدروم باید انجام داد-بخش دوم

حال که تور بدروم را انتخاب کرده اید ، نوبت آن است که برای سفر خود برنامه ریزی کنید و بازدید از هر نقطه را در طول تور ، در برنامه خود قرار دهید تا نهایتا بتوانید در مدت زمان مشخص ، از شاخص ترین مکان های بدروم دیدن کنید.
بازدید از پاموک کاله
پاموک کاله در خود بدروم واقع نشده است. این منطقه در حدود 300 کیلومتر از بدروم  فاصله دارد. اما چون معمولا با سفر در تور بدروم و البته آنتالیا ، از این بخش نیز بازدید میشود، سفربه این بخش ، یکی از کارهایی است که در طول تور می توانید انجام دهید. پاموک کاله همان ساحل پنبه می باشد که شکل بدیعی به این منطقه داده است.
صرف یک وعده غذایی در رستوران های دریایی
سفر به Gumusluk  ، قطعا از بدیهیات در طول تور ترکیه خواهد بود. این منطقه حدود 45 دقیقه از بدروم  فاصله دارد و به دلیل غروب آفتاب زیبایش ، شهرت زیادی دارد. به این منطقه سفر کنید و از غذاهای دریایی که در لحظه برای شما صید میشود، نظیر ماهی ، کالاماری ، خرچنگ ، هشت پا ، میگو و...لذت ببرید.
جیپ سافاری در کوهستان ها
جیپ سافاری ، احتمالا مهیج ترین ورزشی است که می توانید در عمق کوهستان ها و برفراز و نشیب های تپه های منطقه بدروم  در طول تور ، انجام دهید.
منطقه جیپ سافاری در مجاورت روستاها و مسجد های اطراف است. مسابقات بزرگ این ورزش از ساعت 8 صبح و به مدت 10 ساعت در طول روز انجام میشود. جاده ای که برای این مسابقات در نظر گرفته است ، جنگل های انبوه کاج می باشد که در حدود 200 کیلومتر پیچ خورده اند.
قایق رانی در بدروم
در بندر محلی در تور بدروم ، می توانید از قایق هایی که صرفا جهت تفریحات دریایی در نظر گرفته شده اند ، استفاده کنید.