کارهایی که در تور ترکیه باید انجام داد

کارهایی که در تور ترکیه باید انجام داد

با انتخاب تور ترکیه و ورود به این کشور ، دنیایی از مکان های دیدنی و تفریحی پیش روی شماست که تنها نیاز است وقت خود را تنظیم کنید و طبق برنامه پیش بروید تا بتوانید تمام کارهایی که قبل از تور برنامه ریزی کرده اید را عملی کنید.
بازدید از جاذبه های گردشگری ترکیه و مناطق طبیعی آن بخشی از کارهایی است که می توانید در طول تور انجام دهید. در این سری از مقالات ، کارهایی را که می توانید در تور ترکیه انجام دهید را به تفصیل می خوانید:
سفر به آنتالیا
سفر به آنتالیا را قطعا در برنامه سفر خود به ترکیه قرار دهید. تورهای تفریحی درون شهری زیادی وجود دارند که شما را از سمت پایتخت به دوقطب این بهشت ، آنتالیا ، هدایت می کنند و می توانید از دیدن بندر زیبای این شهر تا جاذبه های گردشگری آنتالیا و خیابان های آن ، لذت ببرید.
نمایش آتش در کوه های Chimaera 
Chimaera ، کوه هایی قدیمی در ترکیه هستند که در واقع آثار باستانی این کشور محسوب میشوند. درباره این کوه های آتشین ، افسانه های مختلفی نقل میشود. برخی طبق عقاید خرافی معتقدند که هیولاهای شیطانی از میان سنگ و صخره های این کوه سربرمی آورند و نهایتا این آتش از دل کوه و بدون وجود هیچ منبع انرژی محسوسی ، دیده میشود. 
طبق گقته زمین شناسان ، علت فعالیت این کوه آتشین ، گازهای نهفته در دل این کوه است. در هر حال ، یکی از کارهایی که در تور انجام می دهید، قطعا بازدید از آتش های Chimaera می باشد!
غذاهای محلی ترکیه
اگر به ترکیه سفر می کنید ، قطعا از غذاهای محلی این کشور لذت خواهید برد. کافیست تنها یک بار کباب دونر یا ترکی و نان پیتا را در رستوران های سنتی و محلی این کشور و در طول تور تفریحی تست کنید. از نظر قیمت ، غذاهای محلی و اصلی ترکیه ارزان قیمت و مناسب هستند.