کارهایی که در تور کوش آداسی می توان انجام داد

کارهایی که در تور کوش آداسی می توان انجام داد

یکی از زیباترین جزایری که در تور ترکیه ، سالانه بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب می کند ، کوش آداسی می باشد. برای کسانی که صرفا برای تفریح و گذراندن  تعطیلات به ترکیه سفر می کنند ، تور کوش آداسی بهترین انتخاب است. در این تور می توانید بسیاری از تفریحات رایج در کشورهای غربی هم جوار کوش آداسی ، نظیر تفریحات آبی ، خرید از برندهای معروف دنیا و... را انجام دهید. در ادامه تنها بخشی از کارهایی که می توانید در تور خود، در جزیره زیبا کوش آداسی ، انجام دهید را می خوانید.
بازدید از پارک ملی دیلک
این منطقه ، فضایی با وسعت  چندین هزار هکتار باشد که دولت ترکیه ، جهت جلوگیری از توسعه شهری و نگهداری از حیات وحش به محافظت از آن پرداخته است. فضای بزرگی برای شنا در این پارک ملی در نظر گرفته شده است و  عکاسان زیادی برای عکاسی از حیات وحش و نمونه نادر گراز وحشی ،  تور کوش آداسی را انتخاب کرده و به این منطقه سفر می کنند.
کاوش در شهر سنتی سلجوق
این منطقه ، پروژه ای برای حفظ فرهنگ و آداب و رسوم ترکی و معرفی آن به مسافرانی است که با تور به اینجا سفر می کنند.بخش های دیدنی زیادی در اطراف این منطقه مشاهده میشود از جمله :
•    کلیسای سنت جان که مقبره سنت جان نیز در آن قرار گرفته است.
•    معبد آرتمیس که یکی  از عجایب هفتگانه جهان باستان است.
•    مسجد عیسی بیگ
•    خانه مریم باکره که گفته میشود آخرین استراحتگاه حضرت مریم بوده است.
ریلکسیشن در حمام های سنتی ترکی
این نوع حمام ها را در اغلب شهر ها در تور ترکیه مشاهده می کنید. قواعد شست و شو در این حمام ، برگرفته از حمام های دوران عثمانی است ؛ گفته میشود افرادی که در تور کوش آداسی  به این حمام ها می روند ، مجددا متولد میشوند!